Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok ez ügyben.

Figyelt kérdés
A barátom már számtalanszor fájdalmat okozott nekem és mikor mondom neki hogy ez és ez nem esett jól akkor pedig pislogószemekkel bámul rám és mondja hogy nem bántásnak szánta és bocsánatért esedez . És már ilyet többször eljátszott.Nem tudom felfogni ,hogy tényleg ennyire nem érzi mik lehetnek azok a pontok amiktől kiborulok. 1 éve vagyunk együtt. 21/L
2014. szept. 19. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
a szarkasztikus emberek nem veszik észre, ha megsértenek valakit. egyik tanárom pont ezt a hibát követte el, ami persze más tészta, de a lényege ugyanaz. komolyan lekell ülni vele beszélgetni, és talán felfogja, hogy nem kellett volna...
2014. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szánjatok rá időt,hogy kettesbe leüljetek és beszélgessetek arról,hogy neked mik a fájó pontjaid és hogy min kéne neki változtatnia.Ha egy évet kihúztatok szerintem ennyit fel tud fogni. :)
2014. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!