Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnézhető, ha a párod bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető, ha a párod bunkó veled mikor feszült hangulatában van?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, h lek*rváz és hasonlók, hanem arra hogy nem kedves veled, nem is puszilgat, alig szóltok egymáshoz...úgy viselkedik mintha össze lennétek veszve, pedig nem. A páromnak néha vannak ilyen napjai, ilyenkor mondja h feszült. De elnézhető ez, vagy várjam el tőle h minden találkozásunkkor aranyos, kedves legyen velem?

21/L


2014. szept. 20. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha bocsánatot kér, vagy utána megpróbál a kedvedben járni, akkor elnézhető.
2014. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én el szoktam nézni az ilyet, bár én ha rossz kedvem van akkor sem vagyok vele bunkó, de nem tudok rá haragudni emiatt:/ ő ilyen és kész, úgy kell szeretnem ahogy van:)
2014. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet rossz napja, az a kérdés,ezt hogy sugározza ki..No, meg milyen gyakran jön ez elő! Ha sokszor, akkor ezt kommunikálni kell, hátha tudsz segíteni.
2014. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elnézhető.
2014. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt még csak bunkóságnak sem nevezném.
2014. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel előfordulhat,hogy nincs jó kedve ezért megbocsájtható..olyankor hagyni kell majd elmúlik:)
2014. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, 1-2 pofont lekeverek és úgy már el tudom nézni :)
2014. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkó, csak rosszkedvű. Bunkó akkor lenne, ha sértegetne, csúnyákat szólna be vagy hasonlók. Ha ilyenkor kifejezetten egyedüllétre vágyik, akkor lehet jobb lenne nem találkoznotok, mert egy feszült emberrel nehéz közös programot tervezni. Ha átgondolta és veled szeretne lenni, akkor csináljatok valamit, ami elviszi a rosszkedvét.
2014. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hallanád mikor én rossz kedvű vagyok!!! és elnézi nekem!!!
2014. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha feszült akkor egyszerűen csak hagyd békén. Ő nyugalomra vágyik, te meg ha akkor is rajta lógsz, annak csak sírás lesz a vége
2014. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!