Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves lányként egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lányként egyedül fogok megöregedni, ha csendes vagyok?

Figyelt kérdés
Voltak már rövid párkapcsolataim, de általában velem szakítottak. Annyira félek attól hogy egyedül maradok. Van más velem egyidős, akinek már párja is van.
2014. szept. 20. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha van kedved beszélgetni, nekem írhatsz :) 24/F
2014. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz, de valahogy meg kell mutatnod az értékeidet. Ha csöndben ülsz egy sarokban nem derül ki semmi.
2014. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vegyél egy kiskutyát,azzal lehet pasizni :) én is így csináltam!
2014. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem,csak adj esélyt és vedd észre az átlagos srácokat is,akik sokszor ugyanolyan helyzetben vannak,mint Te.Csak persze őket senki nem szokta észrevenni... Ha feléjük nyitnál le merem fogadni,hogy egyből találnál olyat,aki jó lenne számodra. :)

23/F

2014. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!