Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? 13/L

Figyelt kérdés

Ahogy ti is írtátok,hogy 7.-8.osztályban újra szerelmes leszek!!

4.osztályos voltam ő pedig 5.osztályos.

Először csak figyeltük egymást,utána már mindennap beszéltünk.

Most mind a ketten 7.osztályosok vagyunk(ő megbukott).

Évfolyamtársak lettünk.

És év eleje óta tetszik nekem,és most már nem csak tetszik,hanem már szerelmes is vagyok belé.

Eddig nem mertem elmondani neki,mert féltem,hogy kiröhög és elmegy..De hétfőn akarok vele beszélni mindenképpen,és elakarom mondani neki.

Ő Pusztahencsén lakik Én meg Pakson(alig 15 km-re).

Ő 14 éves Én 13.



Ui:Hogy mondja el neki??

Segítsetek!!Előre köszönöm a válaszokat!!:))



2014. szept. 20. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem Pókemberbe vagy szerelmes? Ennyi idősen... Majd megtudod, mi az igazi szerelem. Addig meg marad Pókember.
2014. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pókemberbe vagyok szerelmes!!!xDDD
2014. szept. 20. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
13 évesen a tanulással foglalkoztam nem a "szerelemmel"...hová fajul ez a világ...
2014. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3as akkor elég elbaszott egy jószág lehettél. Egy egészséges 13 éves szerelmes. Vagy legalábbis azt hiszi magáról
2014. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!