Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy amiòta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy amiòta terhes vagyok többet vitázunk a párommal és tele vagyok feszültséggel? Állandò hangulatváltozásom van.10 hetes terhes vagyok, az első babát várom. Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A jelenség normális, ebben a kategóriában ilyet kérdezni nem az. Tenni azt tudod, hogy megszülöd a gyereket, és utána elmúlik. Addig sajnos ki kell tartanod, illetve a párodnak is megértőnek kell lenni.
2014. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy nem mulik el attol, hogy szulsz...
2014. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy feszült?
2014. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A párommal nincs semmi problèma, csak velem van a baj. Èn is èszrevettem már magamon, hogy sokszor minden apròságbòl vitát csinálok. Nem tudom, hogy változtassak rajta, mert mindig csak kèsőbb látom be, hogy nincs igazam. Valamint fèlek nagyon a szülèstől ès hogy nem leszek jò anya. Sajnos nincs kivel megbeszèlnem ezeket a dolgokat ès egyre jobban felgyülemlik bennem.
2014. szept. 20. 15:48
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

A hangulatingadozás és ilyesmik normális...:(

Tenni esetleg azt tudod, h jóga v egyéb ilyen természetesen nyugtató dolgok.

2014. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor össze-vissza vannak a hormonok. magyarázd el a párodnak, hogy ez sajnos normális ilyenkor. illetve te is vess be technikákat, pl számolj egy 10ig, vagy ha felhúzod magad valamin, ülj le, játssz angry birdsszel 5 percet, majd értékeld át újra, érdemes lenne -e kiakadni.
2014. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2014. szept. 20. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!