Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem alatt párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mindketten egyetemisták vagyunk a barátommal. Én csak most fogok belépni ebbe a világba, a barátom az utolsó évét tapossa. Kinek mi a tapasztalata? A hétvégi találkozások megerősítették, ill. gyengítették a kapcsolatot? Vagy talán ez is emberfüggő, h milyen erős egy kapcsolat és milyen kitartóak a felek? :)
2014. szept. 20. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy egy városban vagytok-e vagy hogy is van. De ha csak a hétvége marad, akkor gondolom külön városba tanultok és hétvégén mentek haza. Én ismerek ilyen párt, és abszolút jól működik. Hétköznap skype hétvégén pedig találkozás. De persze ez csak egy pár, mint minden ez is emberfüggő, szerintem nem megoldhatatlan. Én szurkolok nektek.
2014. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj elnezest, igen kulom mas mas varosban tanulunk :) remelem nalunk ismukodni fog , bar attol jobban felek h mennyire fog hianyozni :/
2014. szept. 20. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Húgommal pont ezen vesztem össze a minap.

Most fog egyetemre menni,ha felveszik,és van egy barátja.

Szinte állandóan együtt vannak,és mondtam neki,hogy az egyetemen nem annyit kell majd tanulni,mint a középiskolában.


Én őszinte leszek,szerintem az egyetemi évek alatt kár párkapcsolatra pazarolni az energiát,mert baromi nehéz,és hirtelen változás a középiskolához képest.

2017. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!