Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Vigyek valamit?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akivel találkozgatunk egy ideje, elég jól kijövünk egymással. Meghívott magukhoz. Az anyukája dobta fel az ötletet. Nem tudom, hogy így első találkozáskor vigyek valamit? Csoki vagy süti? Vagy ez nyalós? Nem azért viszem, csak egyszerűen nem tudom, hogy ilyen helyzetben mi illik. Köszönöm előre is!
2014. szept. 20. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A saját készítésű süti jó ötlet. Ne aggódj, senki sem fog szólni miatt, csupán egy alap emberi gesztus.
2014. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, velem így konkrét meghívás nem történt, csak a srác elhívott hozzájuk, bemutatott a Szüleinek, aztán ennyi, nem vittem semmi, nem is éreztem szükségesnek, ők se vacsorával fogadtak, legalábbis eddig egyszer se, pedig volt már pár ilyen alkalom :D
2014. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bort. házit
2014. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!