Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk a párommal, szinte semmin nem veszekszünk, elég jól kezeljük a felmerülő konfliktusokat. De most van egy, amivel nem tudok mit kezdeni. Nagyon sok programja "gyűlt" össze, hétköznap(hétfő, kedd, szerda)iskolában van (csütörtök, péntek) dolgozik. 2 hobbija is van, ami a hétköznap estékből 3 napot, és a hétvégéket is elveszi. Kezdem úgy érezni, hogy mindenhez nekem kell alkalmazkodni, szeretem én is amit csinál, mellette vagyok maximálisan, csak azt érzem rám semmi idő nem jut. Ha én kitalálok valami programot, az mindig fuccsba megy. Nem akarom folyton azt hajtogatni, hogy "rám sosincs időd", "nem is figyelsz rám"...egyszerűen csak szeretném jól megoldani ezt a helyzetet! 24/L

2014. szept. 20. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
mondd el ezt neki is :)
2014. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen...már elmondtam! De nem változott semmi, nem fogja feladni egyik hobbiját sem, a suli meg a munka nyilván nem jöhet szóba. Meg azt mondja, hogy ő nem érzi úgy, hogy nekem nem jut idő.
2014. szept. 20. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami tőled telt,azt szerintem már megtetted.Tűzz ki magad elé egy időintervallumot,és ha azon az időn belül nem tesz semmit a párod a változás érdekében,akkor nem vagy neki fontos,úgy meg nincs értelme.Te szóltál,hogy gond van,ő nem tett semmit,hogy megoldja.
2014. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lefordítom: nem vagy annyira fontos, mint a hobbijai.
2014. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!