Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon újra együtt lehetünk 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon újra együtt lehetünk 2 év elteltével?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 2 évvel ezelőtt együtt voltunk akkor én 18 éves voltam, ő 26, akkor a korkülönbség miatt nem működött. Megbeszéltük, közös megegyezés alapján vége lett. Kb. 4 hónapja újra elkezdtünk beszélgetni, abból szex lett, és megbeszéltük, hogy ez működik, legyen csak szex. Azóta így megy, viszont bennem érzések alakultak ki és úgy érzem benne is. Szeretném tudni, hogy van e esély arra, hogy ne csak 'ő' meg 'én' legyünk hanem 'mi'. De félek feltenni neki a kérdést, hogy ő mit is érez. Félek a választól. Van valakinek valamilyen ötlete, hogy mit tehetnék?
2014. szept. 20. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom erre mit lehetne mondani,ha nem akarod megbeszélni vele akkor tedd azt,hogy beletörődsz a mostani helyzetbe
2014. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem lehet a mostani helyzetbe beletörődni :/

vagy szenvedsz tovább, vagy kérdezel. Hajrá, én drukkolok Nektek!

2014. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi igazából talán csak több bátorságra van szükségem és menne
2014. szept. 20. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm, aki többet "hagyott ki" a pasijával, jövőre esküvő. Jól egymásra találtak.
2014. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!