Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h minen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h minen pasi kidob egy hónap után és csak nekem nincs normális kapcsolatom a környezetemben, mindenki boldog körülöttem?

Figyelt kérdés
Pedig azt mondjék h aranyos vagyok, szeretni való meg minden... de mégis dobnak:( miért???
2008. aug. 9. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg eddig nem volt szerencséd, de fel a fejjel, mert (bár közhely), de a remény hal meg utoljára!!

te csak légy kedves, őszinte, figyelmes, és ismerkedj bátran! előbb utóbb belebotlasz a megfelelő srácba :)

2008. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így van. Gondolom fiatal vagy még, meg a pasik is körülötted... Ez a kor nem feltétlenül a hosszú kapcsolatokról szól, vagy legalábbis ritkábban.. Elenben minden esélyed megvan, hogy találkozz egy érettebben gondolkodó sráccal:)
2008. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok és a legutóbbi pasim 25:/
2008. aug. 9. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm:S Akkor itt már nem is arról van szó, hogy éretlenek vagytok. Nem indolkolta meg a szakítást?
2008. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után feküdtél le velük?
2008. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrét választ nem tudok adni.De ha vígasztal elmondhatom,hogy 2 éve a koliban heten laktunk egy szobába,hét csaj:)A poén az volt,hogy mindenkinek volt pasija,a legrondábbnak a leg butuskábbnak,a legkövérebbnek,csak kinek nem volt,hát nekem.Jó nem tartom magam,se topmodelnek,se agytrösztnek,de tudom,hogy mik az erényeim és gyengeségeim.Szóval az estéim azzal teltek el,hogy hallgattam,ahogy a 6 csaj turbékol telefonon,hogy igy szeretlek drágám,meg úgy,meg hogy mennyire hiánzol.És hányingerem volt már,hogy millyen undorítóan nyáasak,de közben majd megevett a gutta,hogy milyen ciki,csak pont nekem nincs barátom.Egy éve hála JÓ iSTENNEK van barátom,sőt szerintem megtaláltam az igazit.Azeltt sokat sírtam,de most boldog vagyok vele.Te is meg fogod találni a megfelelő partnert,hodd el nekem.Imádkozz,komolyan segíteni fog
2008. aug. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!