Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeseled melyik volt a legnagyobb gonoszsag, amit elkovetett ellened egy exed?

Figyelt kérdés
Nekem evekig hazudott, hogy szeret igy ugy, kihasznált, megigert mindent aztan kib. aszott, mint macskat es azota azzal dicsekszik, hogy csak egy jatek voltam neki. Mindent megtettem erte, elso szerelmem volt.
2014. szept. 20. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Beregisztrált egy meleg társkereső oldalra azzal a szöveggel, hogy komoly kapcsolatot keresek, vagy kalandot. Mindezt a megszokott nickemmel, és az akkori fb profilképemmel. Másnap konkrét ajánlatokkal kerestek. Sokkoló volt. :D
2014. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PearlDiver ***** válasza:
Távkapcsolat volt, pár hóbapja tartott. Nem feküdtünk le mert nekem időre volt szükségem, ez lett volna az első. Ő meg nem bírta ki, és lefeküdt mással. A szemét nimfomániás. Nem sokkal később szakítottunk is, és már megtaláltam azt a lányt, aki hajlandő volt várni rám, és megérte ;)
2014. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez jó előző válaszoló!:-):-):-) én exem csalt fűvel fával! lebukott akkor még én voltam a legnagyobb ribi,meg én mindenkivel összejártam,m feltörtem a fb jelszavát. sokszor megalázott...
2014. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Élettársi kapcsolatom volt, ami válságba került, majd rosszkor voltam rossz helyen, hogy pont akkor megismertem valakit (mint utólag rájöttem, egy utolsó szemetet...)

A kapcsolatom véget ért, a köc$ögnek meg adtam egy esélyt.

Pár hétig jöttek a szép ígéretek, meg így meg úgy szeret...

Aztán szépen elkezdett le$zarni, nem foglalkozott velem, hazudozott össze-vissza. Csak 1 dolog kellett belőlem.

3 hónap után ugyan nehezen, de inkább szakítottam vele, mert meguntam a hülyítést.

Utána tudtam meg, hogy egy ideje már megvolt az új csaja, akit gyakorlatilag ugyanúgy csalt velem, mint engem vele.

(Az már csak hab volt a tortán, hogy közben sikerült összeszednem tőle egy kisebb nemi betegséget, + az utolsó 2 szexnél úgy lealázott testileg-lelkileg, ahogy soha életemben senki.)

Ha valakit bánok az életemben, az ez a senkiházi paraszt....

2014. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 hónapig voltunk együtt a pasimmal... aztán egyik napról a másikra ripsz, ropsz bevágta hogy már nem találja magában az érzész irántam rgo nem szeret már... majd 2 nappal szakítás után láttam fb-on hogy az exével milyen jól elvan (együtt van) és együtt mennek koncertre.. fenomenális érzés volt...
2014. szept. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Exes tortenet. Van pasija es megcsalta velem. Yolo?:D
2014. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán az,hogy még kapcsolatnak sem lehet nevezni,pedig évekig tartott.Nem mutatott be a szüleinek,sem a barátainak,nem hívott el sehova,nem csináltunk semmit együtt,tehát nem vállalt fel.Miközben az ő exével ment ide-oda.
2014. szept. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!