Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljam meg valahogy rendbeh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg valahogy rendbehozni vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Az exemmel aki az első barátom volt nagyon szerettük egymást, de nem működött, nem egymást kerestük igazából, sokat veszekedtünk ezért jobbnak láttuk hogy szakítunk. Nem beszéltünk egymással utána de nem voltunk haragban. Majd felbukkant neki már van új kapcsolata találkoztunk teljesen felkavart meg ő se viselkedett teljesen közömbösen, ölelgetett puszilgatott megfogta a kezem. Innen elindult egy vívódás. A végén lebukott a barátnője előtt, majd próbálta helyrehozni azt a kapcsolatot. Nekem meg azt mondta hogy barátságot akar csak. Mondom jó. Utána visszahallottam a barátnőjétől hogy miket mondott rólam. Erre nagyon dühös lettem rá, és azt mondtam soha többet ne keressen és gyűlölöm. Eléggé bánt hogy ilyen csúnyán zárult ez. De sokat bántott ő is. Mit csináljak?
2014. szept. 20. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinalj, ha akar valamit majd felkeres, de csak ugy allj vele szoba ha nincs baratnoje.
2014. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy értem hogy újrakezdeni, mert már ezek után nyílván nem. Csak az bánt hogy most kb utáljuk egymást.
2014. szept. 20. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudtok úgy nézni egymásra mint barát, ha elakarod felejteni, és nem is akarsz tőle semmit, akkor ez így a legjobb ahogy most van. Ha megint" jóba lennétek, csak a reményt táplálnátok egymásba.:/
2014. szept. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!