Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pár megünnepli, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár megünnepli, hogy egy évesek lettek akkor csak a fiúnak kell készülni?

Figyelt kérdés
Most vagyunk egy éve együtt barátnőmmel, de egy hete összevesztünk valamin amitől elment a kedve az egész ünnepléstől. Mondta hogy hagyjuk a fenébe. Mindennap kérdeztem akar e valamit majd de nem. Eljött a nagy nap vettem neki virágot, de így külön nem mentünk sehova. És elkezdett emiatt hisztizni, hogy nem készültem semmivel. Ok hogy átkellett volna látnom a sorok mögött de nem tudok mindenre figyelni. Ő nem készült nekem semmivel én ezen akadtam ki. Ok hogy én vagyok a fiú de ő mindent elvár tőlem, ő meg nem készül semmivel. Most komolyan ez a normális, hogy a fiú teper teper a lány meg csak elvárja ezeket semmit nem tesz a barátjáért? Ezeken vesztünk össze mit gondoltok? 21 évesek vagyunk.
2014. szept. 20. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom, csak a románokat oda-vissza.
2014. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen normális a barátnőd. Azt mondja ne legyen semmi aztán kiakad, ha nincs semmi? :D Vagyis hát még csak ezt sem lehet mondani, mert vettél virágot.


Szerintem mindkét félnek illik készülni amúgy valamivel, ha úgy beszélik meg, hogy megtartják az évfordulót.

2014. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy egy hisztis pi.csa a kedves barátnőd. Azt sem tudja, mit akar. :D Azt mondja, ne legyen semmi. Ennek ellenére te veszel neki virágot, ő megis kiakad? :D Sajnállak.
2014. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A következő év kemény lesz, respekt amiért az előzőt kibírtad! :D
2014. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen alkalmakra kölcsönösen kell készülni valamivel.


Mi a barátnőmmel amikor 1 évesek voltunk akkor megbeszéltük hogy azon a helyen ünneplünk ahol az első randink volt, és kaja után meg elsétálunk arra a helyre ahol megtörtént az első csók, és ott is jöttünk össze "hivatalosan" meg ott mondtuk ki mindketten először azt hogy "szeretlek".


De persze ez nem egy időben volt, de mi direkt egy időre tettük ezt amikor ünnepeltünk :) Meg persze külön külön is készültünk egymásnak személyre szóló kis apró ajándékkal. Aztán nálunk megnéztünk egy filmet, és összebújtunk :)

2014. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szeressétek egymást. Egy kapcsolatban nem az számít, hogy ki mivel lepi meg a másik félt. Örüljetek hogy vagytok egymásnak. Nem mondom azt, hogy az ajándékozás felesleges dolog egy kapcsolatban, de ezen ne akadjatok már ki, hogy ki mit kapott, vagy mit nem kapott.
2014. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!