Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha magamat hibáztato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha magamat hibáztatom, hogy nem tudtam a párom mellett lenni? Ha ott vagyok vele, akkor lehet, meg sem történt volna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2,5 hónapig kint voltam külföldön, nem jó kedvemből. Ez idő alatt a barátnőm volt 'fickója' feljött, és kegyetlen megverte a páromat (a férfinek 4 autóbalesete volt, sérült az agya, idegrendszere, agresszív lett. Szinte, mint egy élő terminátor). Annyira, hogy egy csoda, hogy még él (4 törött borda, elcsúszott csigolyák, belsővérzés, koponyasérülés, ráadásul 4 napig kómában volt).


Ha nem lenne elég, teljesen véletlenül került a kezembe a barátnőm nagy stóc orvosi papírja, ambulánslapja. A legtetején egy nőgyógyászati ambulánslap volt, mely szerint megerőszakolták.


Amióta itthon vagyok, támogatom, segítem mindenben a párom, viszont magamat hibáztatom a kialakult helyzet miatt. Ha itthon lettem volna, akkor ez nem történhetett volna meg.


Mit tehetnék?



2014. szept. 20. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bíróság,per! De nem értem,a párod miért nem hivott rendört,miért engedte be az ajtón? Ne hibáztasd magad!
2014. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Orulj neki hogy nem voltal otthon, ez a kettojuk ugye, ezt rendezzek le ketten. Neked is vannak szuleid, testvereid, barataid akik szeretnek, ne tedd magad aldozatta. Most segits a parodnak felepulni, ez a legjobb amit tehetsz, es ne okold magad semmi miatt. Errol te nem tehetsz, de ha tudjatok hogy ilyen "serult" agressziv a volt baratja akkor koltozzetek el, hogy ne talaljon ratok, esetleg kulfoldre is es ne tudja hol laktok. Legjobb az ilyennel teljesen megszakitani minden kapcsolatot.
2014. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy te is terminátor vagy-e, mert ha nem, akkor valószínűleg most a párod a sírodra hordaná a virágot, ha éppen otthon lettél volna. Jobb lenne?
2014. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már folyamatban van a bíróság, fel is jelentette a párom.


Ez most a harmadik lakás, ahol élünk... De majd a tárgyalás után eldől, hogy elköltözünk e egy másik városba, vagy maradunk.

2014. szept. 20. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt miért hibáztatod magad? Max.akkor van értelme, ha érezted a bajt de még se voltál ott, ellenkező esetben baromság önmagát hibáztatnia az embernek, nem lehet és nem is kell 0-24ben ott lenni mindig a másik mellett.
2014. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha itthon vagy akkor sem biztos, hogy megtudtad volna előzni...Nagyon nehéz az ilyen szitukat kezelni, legvégső esetben költözés/főleg ha fennáll a bosszú lehetősége/. Amit megtehettetek, az már elindult !
2014. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!