Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretem még mindig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem még mindig azt aki megcsalt?

Figyelt kérdés
2 éve volt egy barátom rá olyan 3 hónapra megint jártam valakivel hogy elfelejtsem az exem de nem sikerült még a mai napig szeretem! Miért szeretem azt aki megalázott és összetörte a szívem??
2014. szept. 20. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
m ert buta szoke vagy!
2014. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek orokke remelnek es rettenetesen hulyek. Nyugi, en is olyanba vagyok szerelmes, aki rettentoen atvert.
2014. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Legalább nekem vannak érzéseim nem úgy mint neked! Ez annak szól aki azt mondta hogy buta szőke vagyok
2014. szept. 20. 23:28
 4/7 anonim ***** válasza:

A nők ragaszkodnak a saját "szarukhoz. Ezt ne rosszallóan értsd. Csak nem logikus. Valami megvolt benne, amit nem találtál meg úgy másba.

Amúgy meg lehet lepontozni, de egy gerinctelen vagy, hogy búfelejtőnek átbasztál még egy palit. Menj vissza az exedhez. Egymásnak valók vagytok.

2014. szept. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ugyanezt érzem én is mint te... :(
2014. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vertem át mert ahogy jobban megismertem megteccett ő is de valamiért nem müködött a kapcsolatom vele sem!
2014. szept. 21. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem léptél túl, hogy tudott volna működni szerinted?
2014. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!