Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akit annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit annyira átvertek, megaláztak, hogy azóta sem akar összejönni senkivel?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mondhatni,hogy ilyen vagyok,de úgy,hogy nekem a próbálkozásokból és persze a visszautasításokból,illetve a megalázásokból lett elegem.Ezt több mint 8 évig bírtam,aztán belefáradtam.Azóta nem is nagyon törekszem a kapcsolatra,mert úgy néz ki nem jöhet össze nekem...
2014. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt, hogy egy ideig nem akartam összejönni senkivel. Azóta viszont már kihevertem.
2014. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, engem mindig becsapnak, de mar teljesen megedzodom, ugyhogy mostmar sokmindenen nevetni tudok, hala egnek azert akkora lelki torest egyik sem okozott, hogy ez miatt ne ismerkedjek, inkabb nagyon elovigyazatos lettem, de mindig mas szituaciom van, amibol mindig rosszul jovok ki, de probalok tanulni. 22L
2014. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel is ez volt. 3 kapcsolata volt eddig, mindegyik egy nagy átverés volt számára.

A 4. fél akibe nagyon szerelmes volt, abból nem volt kapcsolat, mert az illető folyton átverte, meg a kifogásaival jött, persze pár éjszakára jó is volt neki. De a legutóbbin olyan szinten megaláztam hogy 2 évig volt depressziós miatta.

Én 1 éve ismertem meg akkor volt nagyon maga alatt amikor az útszélén sírt. Akkor mentem oda hozzá és megvigasztaltam. 4 évvel idősebb nálam, ő 26 éves én 22. Akkor tartott tőlem, de nagyon a bizalmába férkőztem mert én voltam a szülein és a kollégáin kívül az egyetlen olyan ember akihez tudott szólni, és jól érezte magát.


Nagyon jól alakult a kapcsolatunk, én sosem bántottam, bár ő sem tudott dönteni mit akar, mert nagyon nehéz dolgom volt, mert közben szerelmes lettem belé, ő is belém mert bevallotta de nem akarta a kapcsolatot, nem merte. De 2 hónappal ezelőtt, végleg túltette magát a dolgon. Általam megismert lány aki a barátnője lett gyakorlatilag, nekem meg a munkatársam, ő beszélt vele nagyon sokat, akinek még pocsékabb volt az élete, és rájött hogyan lehetett kilábalni belőle. Ő meggyőzte a barátnőmet, hogy ne féljen és tegyen ha boldog akar lenni.

Azóta vagyunk együtt gyakorlatilag, és eddig minden rendben köztük :)

2014. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelen.
2014. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenkinek van ilyen melypont az eleteben szerintem.
2015. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!