Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó volt velem vagy igaza volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó volt velem vagy igaza volt?

Figyelt kérdés

A barátommal megbeszéltem, hogy találkozok egy X plázába Vele, vennem kell cipőt, mert az előzőnek levált a talpa egy baleset miatt. Önként mondta, hogy jön velem. Amikor betoppant a helyre, kikértem az Ő véleményét is a cipőkről, amiket már kinéztem és nem kellett már végigkoslatnunk az egész plázát, csak amiket időközben kinéztem és 1 boltba voltak értelmesek és csak három közül akartam választani. Mondta, hogy mennyire ciki velem cipőt vásárolni, mert egyszerre három fajtát hozok el és nem pakolom el rögtön magam után a cipőket, hanem a padra teszem, ez cigányos és szégyenletes... Húzta a száját, siettetett, mire kiválasztottam egyet, aztán leültünk egy padra, mert vártunk még egy embert.

Aztán elkezdte elemezgetni az embereket, hogy ez hogy néz ki és azon ez meg az hogy áll.... ezzel nem is lenne semmi baj, csak ezért engem nem rég leoltott, hogy hogy merészelek én más emberekről véleményt mondani és ciki, erre fel Ő konkrétan kritikusan állt a dolgokhoz, tehát inkább szidta őket. Elég morcos volt ma...

Aztán csak a csajokat nézegette, főleg a seggüket, mellüket, alakjukat, formájukat és mondta, hogy nekem vékony a combom és olyannak kellene lennie, mint "annak a csajnak" és a seggemnek pedig olyannak, mint a másiknak... És az alacsonyabbak szeretgetni valóak, én meg magas vagyok, szóval "ez" és "ez" ölelgetni valóbb, mint én... Elegem lett... jött egy tök jó kaliberű pali, aki markáns volt és jól öltözött, nem divat, férfias volt! Megdicsértem, az alakját, főleg a popóját és a stílusát, hogy nekem ez a stílus jobban bejön plusz ha nekem megmondja, hogy milyennek kellene lennem, akkor jó lenne, ha ő meg lefogyna, mert már eléggé duci! Ezt már idegességemben mondtam, mert minek elemezget ki más nőket, miért mondd mindegyik melléről, seggéről véleményt? Ráadásul egyszer majdnem megcsalt, plusz soha nem rejtette véka alá, ha bejön neki egy nő, ezt régebben tisztáztuk, már ezt abbahagyta! És nem csak nekem adta tudtomra, hanem a csajnak is.. volt pár ilyen ügy, ezért vagyok ennyire "allergiás" erre a nődicsérgetős dologra...

Én nem is értem neki ez most hogy jött fel!

Igaza volt vagy bunkó volt velem? Mert szerinte minden jogos volt a mai nap...

22L 23F



2014. szept. 20. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de ez nekem most nagyon sok betű.
2014. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Én elolvastam. Nem értem minek vagy még vele. Holnap mondd meg neki, hogy szingli.
2014. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy! Hagyd ezt a parasztot menjen a jó seggű nőkhöz,komolyan,te is tudod,hogy ez bunkóság,parasztság,miért kell neked ilyen pali? Ez úgysem lesz hosszútávú,de Te dolgod,szenvedjél vele.
2014. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen igazad volt. Ez egy bunkó gyökér, dobd ki!
2014. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ez elég durva! Én a helyedben ezt nem csinálnám. Mégis mi az, hogy más csajokhoz viszonyítgat téged?! Az még oké, ha kifejti a véleményét az alakodról mondjuk, de az durván taplóság, hogy az ott sétafikáló csajokhoz hasonlít és mondja, hogy ez meg az ebben és abban jobban néz ki nálad. Meg mi jogon tiltja meg neked, hogy elmondd a véleményedet más emberekről? Szerintem ezt tisztáznod kéne vele, és ha nem találtok megoldást, akkor fel is út, le is út...
2014. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy annyira érdekes, mert amikor cipőt vettünk, akkor tökre ideges volt, hogy mikor végzünk már, de bezzeg a csajokat eltudta jókedvűen nézegetni!
2014. szept. 21. 00:08
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Ja, és én nem csak annyit tettem volna, hogy cserébe én is elemzek egy jó pasit, meg beszólok az ő duciságára, hanem már akkor, amikor elkezdte fejtegetni, hogy neked is úgy kéne kinézned ebben vagy abban, mint annak a csajnak, akkor mondtam volna neki, hogy ha nem tetszem neki én, akkor menjen ahhoz!
2014. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért a barátod egy ilyen ember.
2014. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értem, hogy sokan - köztük te is - mit esztek az eféle bunkókban?
2014. szept. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy tőlem indult ki az egész! Mert én nem vagyok megelégedve az alakommal és való igaz, elment mellettünk egy jól kinéző csaj és mondtam, hogy bárcsak nekem is olyan szép formás fenekem lenne.... de erre nem azt kellett volna reagálnia, hogy minden egyes csajt utána kielemezget, dicsér és hasonlítgat hozzájuk... Legyen velem őszinte, mondja el a véleményét az alakomról, de ne más nők testrészeit álmodja bele az enyéimbe!
2014. szept. 21. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!