Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyors válaszokat! Menjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors válaszokat! Menjek, vagy ne? Mi lesz, ha baja lesz nélkülem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe 3 éve szerelmes vagyok, de ez csak plátói, mert hozzászólni még nem mertem, ha ő szól hozzám, akkor pedig elvörösödök és hülyeségeket beszélek.

Viszont tegnap együtt voltunk a Belvárosban, mert a legjobb barátnőm barátjának ő a legjobb barátja és hát egy picit csókolóztunk, mikor hazakísért. De aztán ma nem írt egész nap, meg amúgy sem fűztem nagy reményeket ehhez, mert ő azért csak XY, akit mindenki szeret, népszerű és egyéb ehhez hasonló tulajdonságú.

Viszont most írt, hogy alszok-e még, mert ha nem, akkor mehetnék vele a legjobb barátnőmékért vidékre, mert valami történt és hazajönnek (bonyolult, hogy kerültek oda). Oda kb 3 óra az út és addig végig kettesben lennénk.

Ez lenne minden álmom, mehetnék is és szeretnék is, de fél óra alatt nem tudnék teljesen elkészülni (smink, haj, stb). Meg mi lesz, ha tök csendbe ülünk majd egész úton, miközben ő vezet, mert nem tudunk miről beszélni?

Viszont akkor így ugrik a holnapi sulis napom, bár 3 órám lenne csak.


2014. szept. 21. 22:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Meg aztán lehetőségnek ott van az is, hogy baja lesz nélkülem. Pl. elalszik, nem figyel, vagy valami hasonló.
2014. szept. 21. 22:25
 2/22 anonim ***** válasza:
mindent bele. a készülődést meg hagyd, nem kell puccba vágni magad. gondolom nem ezeréves hónaljszőrt akarsz lenyírni.
2014. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Menj, de kösd be magad.
2014. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét! Ne hagyd ki a lehetőséget! L
2014. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha menni akarsz,ezt akarod,erre vágysz,akkor menj!! Suli megoldható,meg szerintem fél óra elég lesz gyors fésülködésre,meg sminkre,esetleg zuhanyzásra,úgyhogy készülödj,most!! Sok sikert!
2014. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hát te sem vagy normális.

Itt hány évesek válaszolnak amúgy 15-20 éves a korosztály?

2014. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha ez minden vágyad, akkor menj :) De azért óvatosan
2014. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Futás! Nehogy kihagyd! Sok szerencsét:)
2014. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
17 vagyok, Ő egy évvel idősebb, de évfolyamtársam (nyelvi előkészítős).
2014. szept. 21. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!