Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ex

Figyelt kérdés
Ha pl. látjátok , hogy az exetek külsőleg pozítiv irányba változott , sokkal szebb lett , jobban néz ki mint mikor együtt voltatok és a jelenlegi partneretektől is jobb, akkor megcsodáljátok? vagy gondoltok arra , hogy milyen nőt/férfit veszítettem el?

2014. szept. 21. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez szerintem attól függ hogy hogy váltak el, mert ha verte a srác de utána nyert a lottón akkor nyilván attól hogy gazdag egy agresszor nem fog kelleni senkinek, viszont ha békében váltak el "közös" megegyezés alapján akkor az egyik fél ha idővel múlik is de mindig kicsit többet fog érezni a másik iránt a semminél
2014. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:

k.--ra nem érdekel

hisz valamiért szétmentünk

2014. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de nem mindegy hogy miért, mint ahogy írtam is más pl hogy azért mennek szét mert a férfi egy agresszor v mert a lány egy r1banc, és más ha pl a srácnak önbizalomhiánya volt, mert azon tud változtatni é utána lehet tökéletes lenne, de az emberek sajnos skatujáznak és elkönyvelnek valamilyennek és olyan vagy kész :D
2014. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!