Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rajonganak értem barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rajonganak értem barátom haverjai?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsának tartom, hogy a haverjai is ennyire befogadnak engem, pedig többségüknek van barátnője, mégis például az én társaságom keresik, beszélgetnek velem, akár interneten is vagy bulizni hívnak, amikor a barátom is megy. Rajtam kívül még egy lányról tudok, akit gyakran elhívnak szintén szórakozni. Barátom szerint jó benyomást keltek bennük és jó fejnek tartanak.
2014. szept. 21. 22:55
 1/7 RRR ***** válasza:

Barátom szerint jó benyomást keltek bennük és jó fejnek tartanak


lehet ,hogy ezért nem??

2014. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jó fej vagy velük, akkor nincs ebben semmi különös. Engem is körbeimádnak ha velük vagyunk :D Mondjuk sokszor én vagyok az egyetlen lány a társaságban :'D Nekem elég "fiús" érdeklődési köröm van, így nagyon jól el tudok dumálni srácokkal :D

Örülj neki hogy bírnak ^^

2014. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mármint ha barátom haverjaival vagyunk
2014. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De nekem sose volt fiús érdeklődésem :D

Amúgy örülök neki

2014. szept. 21. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
de ha valamelyik többet akar akkor azt jelezd a barátodnak mert az olyan barát nekem sem kéne mert egy álszent f4szkalap 20/f :D
2014. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
so begins a gang-bang...:D
2014. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád az életben, lányom.
2014. szept. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!