Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki és hogyan szokott szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki és hogyan szokott szerelmet vallani a párjának? Esetleg valami olyan, amitől tényleg meg tud hatódni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én a legutolsó barátnőmnek olyasmiket mondtam, hogy "ugye tudod, hogy nagyon nagyon szeretlek?" meg mondtam azt is, hogy ő nekem a legfontosabb szóval ilyen általános dolgok, "olyan nagyon szeretlek" stb..


Sose mondtam ilyen filmből szedett romantikus aranyköpéseket, mint az "annyira szeretlek, hogy nem foglak vámpírrá változtatni" és társai.

2014. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 The answer ***** válasza:

Hölgyek többsége egy kis darabka - gyűrűbe foglalt - gyémánttól igen csak meg tud hatódni, és még nagy szavak sem kellenek. :)

Rendben, hogy őszinte legyek, volt rá személyes tapasztalatom, hogy ez sem vált be.

2014. szept. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!