Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számomra fontos hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra fontos hogy egy fiú a mai divatnak megfelelően öltözködjön. Vélemények?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem attól fog valaki jól öltözködni, hogy divatos, hanem hogy van saját, kiforrott stílusa. Nem kell menni a sok birka után.
2014. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tökéletesen agymosott vagy.
2014. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért tetszenék akárkinek lepukkant ruhákban? A válaszom nem.
2014. szept. 22. 12:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra meg taszító, ha egy lány a DIVATNAK megfelelően öltözik. Azt mutatja, hogy zéró egyénisége van és másokat követ. Én magam nem divatosan öltözöm, hanem úgy, ahogy tudom, hogy jól áll nekem. És tudod mit? Tök jól érzem így magam. :)


23/F

2014. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyilván csak divatos és lepukkant ruhák léteznek. :D A kettő között semmi.
2014. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ráteszek egy lapáttal... úgy öltözködök, ahogy nekem kényelmes, és nem érdekel, hogy jól néz-e ki :D
2014. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy és milyen munkád/jövedelmed van?

Anyuci/apuci pénzén nem kell a legújabb divat szerinti drága hacuka.

Holnap már a mai divat idejétmúlt lesz. Plázakandúrként a butikokat bújod?

.

Divatozz, az sem baj, ha meghökkenti az átlag-embereket, legfeljebb a "divatmajom" nevet akasztják rád.

.

Aki állandóan az aktuális divatot követi, sem saját izlése, sem egyénisége nincsen.

2014. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
Az fontos h igényes legyen és szeressen. Nem a ruhákat szeretem hanem az embert.
2014. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként teljesen divatmentes ruhákban járok, mert számomra a mai divat (főleg cipők terén) a visszataszítónak egy külön fokát érte el. Furcsamódon mégis népszerű vagyok a férfiak körében.


Számomra, ha meglátok egy olyan srácot, aki megy a tömeg után, és még akkor is, ha neki kifejezetten rosszul áll egy-egy ruhadarab, frizura, akkor is azt hordja, inkább visszatetszést kelt.


Van abban valami, amit te mondasz, olyan szinten, hogy adjon magára az illető, legyen ízlése, válogasson olyasmit, ami jól áll neki. De sok esetben ez nem a mai divatot jelenti. Sőt. Férfiakon is látom, hogy a mai divat kész katasztrófa. Magamon tapasztalom, hogy nehéz olyasmit találni már, amiben még ha csak nem is jól, de legalább normálisan lehet kinézni. Fontos, hogy valakinek legyen stílusa, mert abból azért lehet következtetni az illető személyiségére, de a divat pont ezt nyomja el. Nekem tömeggyártott Ken-baba nem kell, azzal nem sokra megyek.


Főleg abból kiindulva, hogy az a férfi, aki a divatot figyeli, és nem azt, mi kényelmes, mi praktikus az adott alkalomra, ráadásul mi áll jól neki, az valószínűleg nem nekem való, mert talán egy picikét az általam elvárt értelmi minimum alatt van. Bár nyilván lehetnek kivételek, én még nem találkoztam ilyennel. Szerencsére azért normális férfiakkal is találkozni, szép számmal, akik sokkal inkább nekem valóak.

2014. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Abból, hogy nem követed a mai szar divatot még nem következik az, h lepukkant vagy... Pl. én nem olyan ruhákat hordok meg a hajam sem ilyen kretén ananásznak van megcsinálva mégse vagyok lepukkant ...
2014. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!