Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Javarészt a fiatalabb fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javarészt a fiatalabb fiúk tetszenek, ennek lelki oka lehet?

Figyelt kérdés

Eddig kb. 80%-ban a nálam fiatalabb fiúk tetszettek meg(a koruk midig csak később derült ki). A jelenlegi párom is fiatalabb, mint én.

Járnom kellett anno pszichológushoz(Anyukám depressziós, alkoholista, stb.), és azt mondta a doktor nekem, hogy próbálom átvenni az anyaszerepet, és olyan pasikat választok magam mellé, akik fiatalabbak és anyáskodhatok felettük.

Miután ezt mondta, külső szemmel kezdtem nézni a kapcsolatomat, és igaza van...de a többi fiúnál is, akik fiatalabbak voltak, és tetszettek.

Függetlenül attól, hogy szerelmes vagyok-e vagy sem, az idősebb pasikat nem tudom megnézni, és nem is tudtam sosem, mióta Anyukám sok csalódást okozott nekem.

Szeretem a barátomat, de félek, hogy az ilyen lelki dolgaim negatív hatást fognak gyakorolni a kapcsolatomra.

Veletek volt már ilyen?


2014. szept. 22. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ja, de ha tudatában vagy ennek akkor majd ha úgy alakul akkor tudsz változtatni és nyitni a veled egykorúak és esetleg 1-2 évvel idősebbek felé :)
2014. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
Igen. Sok jóra ne számíts. Soha nem magadnak nevelsz.
2014. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak pedofil vagy. Ugyanis a közhiedelemmel ellentében a nők között is vannak pedofilok ám szép számmal.
2014. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!