Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan ugye nem én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ugye nem én reagálom túl, h egy rendes kapcsolat az más, és nem a csajnak kell inkább a sráchoz alkalmazkodni és, , várni" h amikor ő ráér, meg nem fárad majd akkor találkozzunk?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 13:05
 1/3 A kérdező kommentje:
vannak még rendes srácok,ugye?
2014. szept. 22. 13:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést. Egymáshoz kell alkalmazkodni. De mindig ahhoz alkalmazkodnak aki a domináns vagyis az lenne a normális, hogy a férfihez.
2014. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, ezzel egyet is értek,de az megint más,ha szórakoznak vkivel, pl ha lenne rá lehetőség nem ér rá, de ugyanakkor órákat tud beszélni abban az időben neten, amikor találkozhatnánk is... szóval
2014. szept. 22. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!