Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majmolom az exet?

Figyelt kérdés

A barátom exe és én külsöre, jellemre teljesen eltéröek vagyunk, nem is igazán kedveljük egymást. Viszont pár dolgot nagyon jól csinál, illetve nagyon jó ízlése van.

Észrevettem, hogy egymástól függetlenül ugyanazokra a dolgokra figyelünk fel, ugyanazokat választjuk.

Pl 10 parfümböl ugyanaz az egy tetszik meg mindkettönknek, úgyhogy most egyformánk van. Máskor vettem egy táskát, és a párom mondta, hogy az exe is ilyen stílusú dolgokat kedvel, tuti ö is ezt választotta volna.

Máskor bementem a boltba dezodorért, és valamiért x márkásat vettem némi döntésképtelenség után. Késöbb esett le, hogy nála láttam ilyet.

Meg a csaj Csehországban lakott fél évig, így most folyékonyan beszél csehül. Pár hete én is elkezdtem csehül tanulni, mivel anyanyelvi szinten beszélem a szlovákot, és nagy a hasonlóság. Már korábban is akartam, de csak most lett meg a tankönyv.

Sajnos egy társaságba kell jàrnom a csajjal.


Most ez komolyan olyan, mintha direkt öt majmolnám? Vagy tudat alatt koppintom? (ugyanolyan parfüm, táska egymástól függetlenül)


2014. szept. 22. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ízlés hasonló (parfüm), + mellette még tudatosan majmolod (cseh).
2014. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csabika1971 ***** válasza:

Erre a kérdésre egy ember tudja a választ és ráadásul csak az ő véleménye az akié számít. A férjed.

Ha ő ezt nem így látja, vagy nem zavarja, akkor ne foglakoz vele mert mit sem számít.

Az a lényeg, hogy ti ketten jól érezzétek magatokat egymás társaságában. Az meg mit számít, erről miképpen gondolkodnak mások?

2014. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!