Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törlitek le az exeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törlitek le az exeteket az ismerőseitek közül?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két párom a szakítás után idővel letörölt facebookon az ismerősei közül. Nem tudom hova tenni, nem értem hogy miért. Nagyon ritkán teszek ki bármit is az üzenőfalamra, kb kéthavonta felteszek egy fotót magamról és ennyi... Inkább csak chatelésre használom, de nekik a szakítás után már egyáltalán nem írtam. Nem lájkoltam nekik semmit szakítás után, semmi ilyesmi. Ezért nem értem, miért zavarta őket hogy az ismerősei között voltam. Szerintetek? Mindkettőnek volt már új barátnője mikor letöröltek, de nem hiszem hogy nem fértem volna el a 700-800 ismerősük között.

20/L


2014. szept. 22. 14:00
 1/8 Mr. Truth ***** válasza:
mert a szakitás egyenlő azzal hogy jól összebalhéztok és irgum burgum... én akárhány barátnőmmel mentem szét mindegyikkel ha nem is virágos de jó a kapcsoaltom, köszönünk beszélgetünk ha összefutunk és kb ennyi... nem látszik az hogy együtt voltunk és valahol félresiklottak az életünkben bizonyos dolgok...
2014. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem balhéztam össze egyikükkel sem
2014. szept. 22. 14:05
 3/8 A kérdező kommentje:
és ők szakítottak velem, tehát tényleg nem tudom hova tenni
2014. szept. 22. 14:06
 4/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Nem t
2014. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Ezt mostmár kezdem unni!

Na szóval:

Neked,hogy esne,hogy látod,hogy mit csinál az exed?

2014. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig csak egy valakit töröltem. Csúnyán elbánt velem, ezért nem akartam semmit sem, ami rá emlékeztet. Másrészt nem akartam, hogy bármit is tudjon rólam. Lezártam, ez a múlt, nem akarom, hogy bármi közünk legyen egymáshoz, még annyi sem, hogy ott van az ismerőseim között.
2014. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy ők törölnek,vagy én őket. Azért,mert már nincs dolgunk egymással.
2014. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első exem én is töröltem, mert írogatott, és az új barátomat zavarta. A 2. ex viszonylag friss, vele minden nap beszélek is, ha lesz valakim, akkor se fogom törölni, remélem ő se engem.
2014. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!