Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Ti kitartanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti kitartanátok egy olyan srác mellett aki külföldön dolgozik és csak 6 havonta vagy évente jön haza?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha már hosszú ideje együtt lennénk és úgy menne ki. De ha elve így indulna a kapcsolatunk akkor nem.
2014. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mint az exem aki közben mással ba**ott?

Kösz, nem!

2014. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem könnyű ez.. nekem is volt már olyan hogy nagyon sok ideig külön kellett legyünk, és be vallom, Nem csaltam meg, de az idő alatt egyre jobban elhidegültem tőle... szépen ahogy telt az idő, már nem éreztem annyira a hiányát.. majd mikor vége lett a távol töltött időnek, szépen lassan minden vissza állt.. jobban szeretem mint valaha, pedig már 5 éve vagyunk együtt.. de viszont ha ez huzamosabb ideig fenn áll, több éven keresztül, akkor ennek nincs értelme úgy
2014. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos ez van, úgy gondolom én is, hogy nem sok értelme van egy kapcsolatnak így.
2014. szept. 22. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Eselytelen.

20L

2014. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Az én párom 6 hetente, vagy 2 havonta jön haza. Előtte 3 évig éltünk együtt, vannak közös céljaink, ezért kibírjuk.

De 6 hónapot, 1 évet nem várnék rá. Megbolondulnék, elhidegülnék tőle akaratlanul is.

Így is nehéz nekünk. Többet nem tudnék elviselni.

2014. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
papíron igen
2014. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"De ha elve így indulna a kapcsolatunk akkor nem." Pedig nekünk így sikerült indítani :D Elvileg békén akartuk hagyni egymást, mert áhh, ez bonyolult és úgy se menne, csak épp nem sikerült.


Kérdező, alapkérdés: mégis meddig kellene kitartani? Mert ennek csak akkor van értelme, ha belátható időn belül össze (de legalább egy városba, környékre) tudtok költözni. Nálam a lélektani határ az 2 év.

Egyébként meg elég sok tényező befolyásolja a dolgot: mennyire igénylitek a testi kontaktust, mennyire bíztok egymásban, mennyire jól kommunikáltok, esetleg te tudnál-e kimenni hozzá félévente vagy évente stb.

2014. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!