Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódok a karatés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok a karatés vagy valamilyen harcművészetet folytató lányok iránt?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül vonz, ha egy lány egyben nőies, mégis jól harcol, akár le tudna teperni simán... Nem tudom miért, de ez engem vonz. Vannak itt lányok, akiket nem zavar, ha ebben jobbak a pasijuknál?

2014. szept. 22. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
mert mazochista vagy, és vonz a female domination felállás, és hitelesebbnek tartod, ha valóban erősebb nálad, nem csak eljátszásból
2014. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyet bár hogy erősebb volt-e nálam nem derült ki nem ütöttem vissza :D vörös hajú szeplős istenien nézett ki lehet ráírok
2014. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kisebb korodban valaki nő bántalmazott (kisebb-nagyobb formában), ezért az rögződött benned, hogy ez jó dolog - nézőpont kérdése. A neten számtalan ilyen videó van, a valóságban alig akad ilyen lány, akit ez, ilyen formában érdekelne...
2014. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem bántalmazott nő, de valóban kicsi korom óta ered ez a fétisem. Amióta láttam a Linda c. sorozatot a TV-ben. :)
2014. szept. 22. 21:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is az ilyen agresszív lányok vonzanak.Egyszer azt mondta az egyik,hogy betöri a képem,na egyből belezúgtam .:D
2014. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Hmm ez ismerős...:)

Én magam is küzdősportolok, és csakis a küzdősportos/harcművész lányok fognak meg igazán:D (tökmindegy, milyen stílus felőlem lehet karatés, taekwondos, kickboxos, muay thaios, kungfus, stb...)

2014. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már csak azt nem értem, miért pont a lányok nem írnak. :D
2014. szept. 24. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, és ugyan nem birkózok, de volt egyszer egy pasim, akit tényleg le tudtam teperni. Nem kicsit lepődött meg, mikor először fordult elő ilyen. Néha kicsit furcsán alakultak az együttléteink. :D
2014. okt. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Èn nem rég keztem el Aikidózni. Pár fiú haveromnak mondtam hogy vagy táncolni szeretnék elkezdeni vagy Aikidózni, mind a hárman egyböl rámförmedtek hogy eszembe ne jusson Aikidózni. Mondjuk nagyon nem érdekelt a véleményük, de jó tudni hogy vannak olyan fiúk akiknek bejönnek az olyan lányok akik harcmüvészetre járnak.
2014. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És hogy tetszik az aikidózás? :) Mik csináltok konkrétan? Lehet már menne a leteperés egy-két fiú ellen? :D
2014. okt. 22. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!