Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy ha nem cseleks...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy ha nem cselekszem vége a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés

Mostanában már azt szoktam észrevenni hogy mintha kevesebb lenne a szeretete felém nem annyira szeret de jól tudom hogy valamelyest a én hibám is.

Szerintetek mivel lehetne javítani hogy újra úgy szeresen mint rég?


14/L


2014. szept. 22. 20:53
 1/1 Orsy070 ***** válasza:
Beszelges vele tobbet.Kerdez ra mi bantja es hogy mibe valtozon a dolog mert te szeretned es latod hogy nem oki valami es mondja el mert azt akarod hogy mukodjon .Majd elmondja mi baj es vagy valtoztatsz vagy kulon utakon jartok.
2014. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!