Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legmegfelelőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legmegfelelőbb döntés? Hogyan lehetne javítani?

Figyelt kérdés
Nos, mikor megsimertem egy lányt, akkor volt egy hosszabb kapcsolata, ami már nem volt annyira jo. Ra par honapra szakítottak kb, mi folyamatosan beszélgettünk néha. Augusztusban összejöttünk, es most egy hónap elteltével azt mondja, h nehezen tudja elfelejteni a barátját, es irántam nem érzi azt amit kene, csak csupa baratsag. Leszogezem, h a kapcsolatunk nagyon jol indult kb 3 hétig, aztán éreztem, h valami nincs rendben. Akkor azt mondta semmi, utana a napokban beszéltünk es megegyeztünk abba, h hagyunk egy kis időt (1-2het) es meglátjuk mi lesz. Mert szerintem, elfelejteni valakit egy új kapcsolattal lehet a legjobban, csak o ugy hiszi, h erre mar nincs lehetőség, mert akkor mar eddig miert nem. Sztem azert, mert hosszabb idő kell neki, ki alakuljon egy jo kapcsolat, ami sok mindent elfeljtett. Szerintetek mi lenne a megfelelő? Lehetséges, h ujra szeretni fog, vagy h lehetne segiteni ezen, h ujra jo legyen a kapcsolatunk mint ahogy az elején?

2014. szept. 22. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Tul biztos lehet benned, nem jo ha ennyire alkalmazkodsz. Mond meg neki, hogy amig nem tudja mit akar, addig felejtsen el, maximum lehet talalsz masik lanyt aki ertekel, teged ne hulyitsen.. a lanyoknak jobban bejon egy kicsit macsobb stilus, ez a rendes, mindig keznel vagyok,mindenben segitek, azt ered el vele, hogy nem becsuli meg hogy veled lehet..ha igy is ott akar hagyni akkor ugyis otthagyna, ne alazkodj meg, ha meg nem akar otthagyni csak bizonytalan mit is akarna, akkor kicsit elerhetetlenne valsz szamara es keressni fog.
2014. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval, ha bekeményítesz még talán észbe is kap
2014. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alatt mit értetek, h kemenyitsek be? Most 1-2hetts szünetünk, megígértem magamnak, h nem fogom ez idő alatt keresni. Majd lehet, h 10 nap váratlanul Elmegyek hozza vagy valami, vagy mit kene tennem? Mert addig lehet, h a volt barátjával beszel amig én nem csinálok semmit.
2014. szept. 22. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!