Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket mond az azt jelenti hogy hosszútávra tervez velem?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyunk együtt a barátommal én 21 éves vagyok ő 25. Mindketten elég fiatalok vagyunk még mind korban mind gondolkodásmódban. A TLC-n szokott menni ilyen esküvői ruhaszalonos műsor amit szoktam nézni persze nem azért mert annyira rá lennék kattanva az esküvő témára csak unalmamban jó szórakozás nézni. Ha ő is a szobában van mikor megy elég sokszor szokott megjegyzéseket tenni hogy na ilyen a mi esküvőnkön nem lesz meg cukkol hogy nekem ennyiért nem vesz esküvői ruhát. Beszélni nem nagyon beszéltünk ilyesmiről egyébként. Szerintetek ez azt jelentheti hogy hosszútávra tervez?
2014. szept. 23. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy szeret
2014. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy azt én is nézem, say yes to the dress... az én pasim szidni szokta a ruhákat, hogy nem tetszik neki
2014. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha vett tartóstejet is, akkor tuti!

Istenem... 1: egy egyéjszakás kaland résztvevői is beszélhetnek az esküvőről. Hát akkor egy hosszabb kapcsolatban...

2: eleve, akivel együtt vagy, vele tervezed a jövőt, nem?

6 évvel idősebb vagy nálam... hogy akadhatsz fent ilyenen?

2014. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs elnéztem: csak 2 évvel. Úgy még oké.
2014. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha soha nem fordult volna meg a fejében, vagy irtózna tőle, akkor biztosan nem nézné veled ilyen jókedvűen meg viccelődve ezt a műsort, hanem elkapcsolná máshová :)
2014. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3-as nem fennakadtam ezen nagyon szeretem és nagyon örülnék ha még 50 év múlva is együtt lennénk pont ezért érdekelt hogy ez esetleg arra utalhat e.
2014. szept. 23. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!