Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pszichológus rástartolt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichológus rástartolt a pasimra. Van ellene esélye, egy sima házi asszonynak?

Figyelt kérdés

A párom jóképű, ,inteligens, nincs nagy végzettsége, de amit csinál nagyon jól teszi.

Én félig háztartásbeli vagyok, + egy irodában dolgozom.


Ez a nő az xy korház pszichológiai osztályának vezető dokija. Úgy érzem, h ő mindent tud a lélekről.


Én hiába is erölködök, nem vehetem fel vele a versenyt.


2014. szept. 23. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A pszichológussal szemben nincs esély, mert a lélek és elme legmélyebb bugyrait is ismeri és képes színekkel, illatokkal, hangokkal és hipnózissal képes mentálisan manipulálni, képes átvenni a hatalmat a pasid elméje felett és álmodban megölet vele... na jó nem, csak vicceltem. Figyelj, ha a pasid a pasid, akkor azért a pasid, mert Te kellesz neki és nem más... Amúgy meg nem tudom ki hogy van vele, de az az elterjedt nézet, hogy a pasikat taszítják a túl okos és túl képzett nők. Például engem is...mondjuk engem csak azért mert maximalista vagyok és hozzászoktam ,hogy esetek 95%-ában mindenkinél jobb vagyok mindenben, ha meg nem, az baromira b**ssza a csőrömet...szóval ez nem csak párkapcsolatban, de úgy egyáltalán taszít ha valaki jobb valamiben mint én (ami megjegyzem ritkán fordul elő)
2014. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aranyos ez a nagy önbizalom :) Nyilván van alapja, ne érts félre. Ritkán olvasok olyat, h valaki ilyen őszintén tisztában van a talentumaival.
2014. szept. 23. 10:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Hehe, köszi :)

Na szóval komolyra fordítva, miből gondolod, hogy a pszichomókus lenyúlhatja a pasidat? Mióta vagytok együtt? Ki mennyi idős a történetben? Gondolod, hogy barátod csak azért választja a másikat, mert neki több diplomája/doktorátusa van mint neked?

2014. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy vettem észre, hogy a végzettségem meg az hogy néha használom a fejnek nevezett izé a nyakamon taszítja a férfiak jó részét.

Kérdező te bízzál kicsit magadban meg a párodban, és beszélj vele sokat figyelj oda rá.

2014. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

pasi 51, én 30

A nő kb, mint a pasim.


Azért félek, mert mostanában a pasim néha letagad, vagy nem úgy beszél velem a telefonban... szerintem megváltozott. Nagyon hullámzó a kapcsolatunk, nem teszem szóvá, csal látom, és fáj.

2014. szept. 23. 10:41
 6/12 A kérdező kommentje:
az nem csal, hanem csak
2014. szept. 23. 10:42
 7/12 anonim ***** válasza:

a helyében a másik nőt választanám,a korai miatt,mert érettebb,a munkája miatt, oda adóbb,figyelmesebb lehet.Én ezt tenném,és valószínű ő is ezt fogja.


ennek ellenére nem a szakmája miatt vagy hátrányban :) de kicsit mégis.

2014. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért illene tudni, hogy mi a különbség egy pszichológus bölcsész, meg egy pszichiáter szakorvos között! Továbbá amíg úgy beszélsz a barátodról, hogy a pasim, nem is csodálom, hogy el lehet szeretni. Jön egy intelligens művelt csinos nő és a fiatal csajszi repül a kukába. Párodnak lehet, hogy megjött az esze!
2014. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól mert pszichológus semmivel sincs beljebb.

Persze ő sokat tud róla tán többet is mint te magad, és amennyit egyáltalán szeretnél, de ha képes megnyílni előtted, akkor semmivel sincs beljebb a doki.

HA a párod szeret, akkor meg úgysem hagy el. Szóval ha úgy érzed veszélyben a kapcsolatotok próbálj meg vele beszélni. Ennyire egyszerű.

2014. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

attól függ,milyen az a háziasszony.

vegyünk példának egy olyat,aki nem tud helyesen írni.

elhízott,barátok köztöt néz,unalmas..hát..

nem a végzettség a lényeg.

2014. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!