Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jófiúként van esélyem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiúként van esélyem normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Eddig két kapcsolatom volt, de mindkét lány olyan sráccal jött össze utánam, hogy nem akartam elhinni. Azóta is velük vannak annak ellenére, hogy az egyiket megcsalta már a barátja, a másikat meg folyamatosan manipulálja, érzelmileg zsarolja. Én meg nem találok senkit. Mindenki csak egy aranyos srácként kezel, hogyan lehetne ebből kikerülni? Hogy változzak meg?
2014. szept. 23. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ezt a titkot szeretném én is tudni.
2014. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csabika1971 ***** válasza:

Ez előttem is rejtély. Engem anyám annak idején arra nevelt, hogy a nőkkel mindig legyek udvarias, előzékeny és szeretett teljes. Ezt is teszem mert erre nevelt, a nők meg sem sz'rnak mert nekik inkább a szemét pasi kell aki átgázol rajtuk.

Ha megfejtitek a titkot miért van ez így, akkor írjátok meg nekem is.

2014. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csabika1971 ***** válasza:
*le sem
2014. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fahéjas Alien ***** válasza:
Persze van, csak a barátnőid nem voltak felnőve hozzád, vagy egyszerűen más elképzeléseik voltak a férfiakról.
2014. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint nincs.
2014. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!