Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jókislány vagyok, még sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jókislány vagyok, még sem kellek egy fiúnak sem, halálvágyam van, a legszívesebben meghalnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak rövid kapcsolataim voltak, volt olyan amikor én szakítottam, de a többször inkább a fiúk hagytak ott. A külsőmmel nincs különösebb probléma, mert nem a külsőm miatt hagytak ott. Pedig nem hiszem hogy belsőre is olyan nagyon rossz ember lennék. Sőt túlságosan is megértő szoktam lenni. 23L
2014. szept. 23. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos a rosszfiúkra buksz, gondolom azért.
2014. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiúk a rosszkislányokat szeretik
2014. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ne kezd el Te is azt amit 5426 éve csinálnak itt a srácok. Ha valamiért mindig kidobnak, annak oka van. Ne hárítsd másra, hogy "jaj én vagyok a jókislány, és biztos azért nem kellek, mert a srácoknak csak a csúnya r.i.ba.ncok kellelenek!" Felejtsd ezt el. Ezeket a halálvágyakat, meg az önsajnálatot felejtsd el.
2014. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont a jókislányokat szeretem.

20F

2014. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kattanj le a párkapcsolat témáról.Gondolkodj más dolgokon... tanulj dolgozz, érd el az álmaidat, aztán majd közben találsz egy normális palit. Nem kell kapcsolat függőnek lenni. És hidd el ha nem változol csak arra a bizonyos dologra kellesz csak a pasiknak,aztán mikor megvoltál már nem kellesz...


25/f

2014. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az ágyba is jókislány vagy akkor ott kezdődnek a gondok.
2014. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz jó kislány alatt? Nekem pl nem jönnek be a rossz kislányok, de azért apácának sem kell lenni. Kifejthetnéd egy kicsit. :)

Az exeid miért hagytak el, van talán valamilyen rossz tulajdonságod? Akit te dobtál, miért tetted?

Lehet eddig csak rossz pasikkal futottál össze, rossz típussal próbálkoztál. Ahogy előttem is írta valaki, nem kell kapcsolatfüggőnek lenni, éld az életed, és egyszer úgyis jön majd vki, aki pont téged akar. Addig pedig tereld el a gondolataidat valamivel. De ha mindenképpen pasi kell, itt GYK-n vagyunk annyian egyedülállóak, hogy válogathatsz kedvedre. :D


28/F

2014. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja biztos az ilyen kis taplógombákhoz vonzódsz, gondolom a szűz, jó fiú 24 éves haverom téged sem érdekelne!
2014. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!