Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak motorja van! Hogyan reagáljam le? (Bővebben kérdés alatt)

Figyelt kérdés
Amióta megvan a motorja, rémálmaim vannak,hogy mikor történik vele valami,folyamatosan aggódom. Nem tudom elfogadni hogy motorozik. Múlt héten történt az első (és remélem utolsó) balesete. Tudom hogy nem fogja feladni a motorozást, de hogy tervezzek így vele gyerekeket,bármit ha nem vigyáz magára?:( nagyon szeretem őt.gondoltam arra hogy megmondom neki dacból hogy többet nem ülök fel mögé,hátha elgondolkodik a dolgon,és hogy mennyi embert megijesztett..

2014. szept. 23. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A baratom is motoros.. Soha nem varnam el tole, hogy abbahagyja. Atlagember nem erzi at, hogy a motorosok szamara alig letezik felemelobb erzes, mint az utakat roni. Vegtelen szabadsagerzetet ad, es igenis szukseguk van ra. En ugyan nem vagyok az, de teljesseggel megertem a baratom, es hiaba aggodom, az az en problemam, es soha nem jutna eszembe ultimatumot adni neki vagy barmi massal zsarolni. Sokszor visz magaval egyebkent, imadom az erzest :)

Amugy meg talalkoztam mar olyan emberrel, aki motorbalesetben elvesztette a fel labat, es haltak meg baratai balesetben.. Ettol fuggetlenul a mai napig a motor az elete, es soha nem fogja feladni. Nem hiszem, hogy szabad lenne ebbe beleszolni, szabad, felnott ember, joga van donteni arrol, hogy milyen eletet el, es vallalja-e annak a kockazatait.

2014. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1es megmondta. ne ragozzuk tovább.
2014. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért egy picit félhet a kérdező, mert a leírásból úgy tűnik, hogy nem régen van meg a motor, és MÁR balesetezett. Azért ez ijesztő, hogy alig van még rutinja, de már figyelmetlen volt, vagánykodott anélkül, hogy megismerte volna a gépét.


Többiben az elsőnek igaza van, nem kérheted ilyenre, ha ez a hobbija.

2014. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem vagánykodott,elütötték és az autós is aláírta hogy 100%ban az ő hibája volt..
2014. szept. 23. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
tolerald inkabb, en ez miatt majdnem szetmentem a baratnommel.
2014. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húúú 1-es nekem is ilyen barátnő kell nincs lány tesód véletlenül? :) Kis kiegészítés Csak a motoros érti igazán ,hogy a kutya miért dugja ki a fejét az ablakon :) és még egy Soha nem látsz parkoló motort ideggyógyász rendelője előtt.
2014. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Haha utolso, a "Csak a motoros érti igazán ,hogy a kutya miért dugja ki a fejét az ablakon" mondatot mar a baratom is elsutotte parszor :D

Nincs tesom, amugy, bocsi, de mivel idonkent eltevedek motoros talalkozokra, meg tudom erositeni, hogy azert sok csaj gondolkodik igy ;)

2014. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!