Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a barátom?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyunk együtt, nagyon szerettük egymást. Mégis valami megváltozott egy ideje, ahogy megnyíltam neki és tudja, milyen érzékeny típus vagyok és milyen szavakkal okoz nekem fájdalmat, állandóan csak megbánt. Pl. egyik nap azt mondja, örökre együtt maradunk, össze költözünk velem eltudja képzelni a jövőt, én ugye rá kérdezek, hogy ugye nem csapsz be? Mindig csak ígérgeted, holnap úgyis mást mondasz. Ő azt mondja nem. Másnap felhúzza magát valamin, és azt hozza fel, amitől én félek, hogy becsap..és azt mondja, hogy nem akarok én veled összeköltözni meg dehogy maradok veled, ez a 2 év csak szenvedés. Másnap mintha mi sem történt volna..szeretget. Én imádok vele lenni, nekem tényleg hiányzik akkor is mikor velem van, de ő azt mondja sok belőlem. Ha valaki szereti a másikat..nem vele akar lenni mindig? Vagy csak én vagyok ilyen lány fejjel. A lényeg, hogy ő boxol és minden álma, hogy ő legyen valaki. Mikor megismertem egyszerű volt..mostanság elszállt magától. Mivel az utolsó meccsén kikapott, azt mondta az én hibám mert meggátolom abba hogy ő eddzen normálisan(hozzá teszem én is elkezdtem járni box-ra, hogy fogyjak, mivel mindig piszkált hogy dagadt vagyok, 51 kg vagyok egyébként.) De én a lányokkal vagyok, oda se megyek hozzá ő se hozzám, nem értem miért zavarja, mikor ő mondta hogy menjek vele, csak tetszeni akarok neki. Bevágta azt tegnap, hogy a box 1000x fontosabb, mint én el is hagyna érte. Nem tudom, hogy ezt megint csak azért mondta, mert én ezt már kérdeztem tőle, hogy elhagyna-e érte...Előző nap azt írta a rokonomnak hogy nem szeret már, meg érzi, hogy én se őt. Nem békül ki velem örül, hogy nem leszek. Másnap semmi baja nem volt, mintha ez a beszélgetés meg se történt volna. Ma kérdeztem tőle, nem akarsz valamit mondani? Annyit mondott bocsánat a tegnapiért. Kérdeztem mire volt ez jó? Azt felelte ideges volt. Volt már, hogy azt mondta hagyjam szakítsunk stb, de én annyira szeretem, hogy nem tudnék nélküle meglenni, ő az első barátom amúgy. Meg kéne tennem, hogy azt mondja szakítsunk, ne keressem és megnézni hogy vajon ő keres- e, de bennem van a "félsz", hogy mi van, ha tényleg nem keres 1 hét múlva se? És lesz egy új barátnője..Mit tegyek? Tudom beteges a szeretetem felé..

18/L


2014. szept. 23. 16:10
 1/2 anonim válasza:
A barátod egy önző disznó. Rossz lehet ezt hallani, mégis ez az igazság. Lelkileg zsarol, mégpedig azért, hogy annyira örülj annak a szeretetnek, amit néha kapsz tőle, hogy tulajdonképpen bármit megtegyél érte. Mivel azt mondtad, hogy nem akarsz szakítani vele, nincs más megoldás, el kell tűrnöd ezeket és meg kell erősítened magad lelkileg. Viszont ha én a te helyedben lennék, biztos, hogy ott hagynám, nem számít, hogy mennyire szeretem. Bánt és kegyetlen veled, és egyáltalán nem érdekli őt, hogy mit érzel. Teljesen kihasznál. Az, hogy piszkál a súlyod miatt (ami egyébként NAGYON kevés, már szinte ijesztően, de komolyan) is azt mutatja, hogy csak a testi dolgok a fontosak neki. Gondold végig, hogy ilyen áron is együtt szeretnél-e lenni vele, vagy okosabb lenne-e továbblépned. Ezt mi nem dönthetjük el helyetted, ez a te életed, szóval neked kell elhatározni, hogy mi legyen.
2014. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te mit keresel még mindig egy ilyen bunkó hisztigép mellett?


"ő az első barátom amúgy."

Ez mondjuk sok mindent megmagyaráz. A fickó érzelmileg zsarol téged és szavakkal bántalmaz. Több mint valószínű, hogy azért van még mindig veled, mert az neki kényelmes: van kivel szeretkezni, van kin levezetni a feszültséget, van, aki mossa a gatyáját stb. Hosszú távon teljesen ki fog készíteni és még a maradék kis önbecsülésedet is letöri.


Én úgy próbálnám megközelíteni a problémát, hogy letisztáznám magamban, hogy azt, akibe beleszerettem már elveszítettem - te írtad, hogy jó ideje megváltozott és ami mellette tart, az csak a kapcsolatotok emléke. Így már rögtön kevesebb veszteni valód van, nem?


Aztán vagy helyre teszi, hogy egy ilyen beszélgetésnél megmondod neki, hogy oké, menjen, vagy nem.

2014. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!