Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm folyton kiakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton kiakad rám, ok nélkül. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Imádom a barátnőmet, de néha nagyon idegesít. van hogy együtt vagyunk minden tök jó, ő meg egyszer csak besértődik valamin. És akkor kezdhetem kitalálni, hogy mi baja van és kiengesztelni. Amikor nem is csináltam semmit! szinte már állandóan ez van és kezd nagyon fárasztani, de szeretem a csajt és nem akarok vele szakítani, de hiába mondom neki, hogy ezzel álljon le, egyszerűen nem hajlandó. Mit csináljak?

2014. szept. 23. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanítsd meg arra, hogy ha nem mondja el, mi a baja, akkor téged nem fog érdekelni. Megkérdezed tőle egyszer, majd ha nem mondja el, megmondod, hogy vagy elmondja, vagy abbahagyja a hisztit, te nem vagy gondolatolvasó. Ha ennyire szar a kedve, haza is mehet ennyi erővel. Egy idő után rá fog jönni, hogy ez nem működik így.

Én is nő vagyok, régen gyakran csináltam ezt, de a párom úgy reagálta le, hogy "békén hagyott", és akkor foglalkozott velem, ha abbahagytam.

2014. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én általában ha "besértődöm" akkor nem haragszom igazán a páromra néha ha gonoszkodik vagy beszól(általában szoktam érteni a poént szóval sosem haragszom rá ilyesmik miatt) bedurcizok de olyankor csak azért mert tudom hogy akkor odabújik hízeleg és ezt szeretem. Lehet ő is emiatt csinálja. Vagy ha nem hát próbáld meg megbeszélni vele mi az ami zavarja aztán kerülni az olyasféle szituációkat.
2014. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván ezek nem komoly megsértődések... Szerintem a lány úgy érzi hogy nem foglalkozol vele eléggé, (mikor kiengeszteled csak rá kell hogy figyelj) és ezért sértődik meg folyton, hogy bújjál hozzá szeretgesd és ő legyen a középpontban. Legyél vele türelmes. Lehet hogy nem fogalmaztál világosan nem?
2014. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!