Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ilyen téren miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ilyen téren miért olyan önző? Vagy csak nem szeretne így kedveskedni?

Figyelt kérdés

A barátom alkalmanként masszőrként dolgozik, de még tanulunk, én mellette sokat edzek. Az öcsém barátnőjét ment masszírozni, és vele mentem én is. Egy órát masszírozta a lányt (hűségesek vagyunk, nem kell rosszra gondolni) majd mondta, hogy ha hazaértünk megmasszíroz engem is -amire már számtalanszor megkértem, mert a sport kikezdi az izmaimat. Nos, ez annyiból állt, hogy berakott egy DVD-t, leöntötte a hátam testápolóval, 2-3 percig felettem ülve "masszírozott", majd lefeküdt mellém, és simogatta a hátam (ez tartott összesen 10 percig). Majd mint ki jól végezte dolgát, megkérdezte h "jó volt?" Nem akartam megbántani, vagy ilyesmi, meg arra gondoltam h este van, biztos fáradt, így mondtam hogy "igen, nagyon tetszett de legközelebb ne legyél ilyen gyengéd". Erre az alkalomra is úgy kellett "rávennem" hogy már kérdeztem párszor h "kicsim nem masszíroznál meg?" és mindig kibújt, elfelejtette... De ha nincs kedve, vagy szimplán nem akar így "könnyíteni rajtam" akkor miért nem mondja meg? Akkor elmegyek egy hivatásos masszőrhöz aki végre szétbontja az izmaimat...

De az ágyban teljesen más, ott sokat foglalkozik velem, azt tartja szem előtt hogy nekem legyen jó, satöbbi. Az "önzése" csak erre a kategóriára terjed ki, de nem tudom hogy miért. :/

19L


2014. szept. 23. 16:50
 1/3 PearlDiver ***** válasza:

Hát ez érdekes...

Mondjuk ha előtte egy órát masszírozott másvalakit, akkor a keze is elfáradhatott. De ez nem indokolja a hárításokat. Ha máskor, kipihenten is csak erre képes, kérdezd meg tőle hogy neked ennyire egészséges-e a hátad, hogy ennyi jár.

2014. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

miután megmasszírozta öcsém barátnőjét, akkor ajánlotta föl a "végre valahára" megmasszíroz.

ezért nem értettem

2014. szept. 23. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem a barátnőm de masszírozni utálok. De mondjuk én önző is vagyok
2016. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!