Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkéri a kezem 1 év után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezem 1 év után? (érdekes kérdés, de kíváncsi vagyok a manapság 19-20 éves férfiak gondolatmenetére)

Figyelt kérdés

1 éve járunk.Sokszor szóba jött már a kézkérés téma,ő mindig elpirul és kérdezi:"Miért érdekel ez a téma ennyire?"

16(l),ő19(F)



2014. szept. 23. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Szia,1ev múlva elvesz és 2év múlva váltók
2014. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Szerintem most meg biztos nem
2014. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
1.: Most homokos vagy, vagy irigy?
2014. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy kéri, hülye lenne már bocs.
2014. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Sokszor szóba jött már a kézkérés téma,"


Milyen formában jött szóba?


Te érdeklődsz arról 16 évesen, hogy mikor szándékozik megkérni a kezedet?

2014. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
jézusom 16évesen? Hát még fiatal vagy ehhez :O
2014. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezzel csak elriasztod magadtól, gondoltam szólok...
2014. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Szia, sajnos én nem 19-20 éves pasi, hanem egy 18 éves lány vagyok, de nem tudtam elmenni a kérdésed mellett. Volt egy barátom 1-2 éve. Úgy tűnt hogy összetartozunk, nagyon jól megvoltunk, én voltam az első komoly kapcsolata, nagy volt a szerelem. 3 hónap után szóban megkérte a kezem, 2 hónapra rá a gyűrűt is megkaptam. Nagyon boldog voltam, azt hittem ez mindörökké tart. Kb másfél évig húztunk egymás mellett, majd szakítottam, a gyűrűt egy hajléktalannak adományoztam. Röviden: felesleges még ilyen téren gondolkoznod, ennyi idősen. Nem mondom hogy nincs esélyetek együtt maradni, de nagyobb a valószínűsége hogy bizonyos időn belül szétválnak útjaitok. Persze élvezd ki amíg még lehet, de ne rá építsd az életed. Ne függj tőle, mert nem érdemes abban gondolkodni hogy majd ő lesz a gyermekeid édesapja, hűen szerető férjed, akivel majd együtt versenyeztem a nyugdíjas otthonban. Ennyi lenne a véleményem :)

Egyébként sok boldogságot, bármeddig tartson is! :)

2014. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#5

nem a kérdésedre voltam kíváncsi

hanem értelmes válaszra és tanácsra!

2014. szept. 23. 17:03
 10/18 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm! :)

2014. szept. 23. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!