Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a fiú mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Állítólag csak barátok vagyunk.Sokszor olyan furcsán néz rám csak úgy bámul és mosolyog rám.Mikor mesélek valamit mosolyogva hallgat.Amikor megkérdeztem hogy mit gondol rólam csak azt mondta hogy jófej vagyok meg minden.És nem tudom mit takar az a meg minden...viszont azt írta askra hogy én csúnya vagyok és most nem tudom hogy mi van...segítene valaki? #15L
2014. szept. 23. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy tetszhetsz neki attól még lehet realista, és tényleg lehetsz csúnya. :]
2014. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát, ha aztírta hogy csúnya vagy, akkor:

1. Nem jössz be neki

2. Nem a barátod, egy barát ezt csak poénból írja vkinek, nem tudom mennyire szoktatok poénkodni, de amiket írtál, azokból azt veszem le, hogy nem nagyon.:D

2014. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!