Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre tehet egy kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre tehet egy kapcsolatot, ha a pár nem alszik együtt?

Figyelt kérdés
Konkrétan csak az alvásra gondolok. Képtelen vagyok úgy aludni, hogy van mellettem valaki. Mindig is kiterülve aludtam, ráadásul sokat forgok álmomban. Nem tudok úgy jól/kényelmesen aludni, ha a barátom is ott van. Szeretem megölelni, szeretek hozzábújni, de ennyi, az alvás nem megy. Általában az van, hogy megvárom amíg ő elalszik aztán átcuccolok a kanapéra. De már többször szóvá tette, hogy ezt miért csinálom, meg neki ez rosszul esik. Neki is elmondtam amit itt leírtam, de szerinte az csak kifogás. Komolyan erre fog rámenni a kapcsolatom? Próbáltam már "kényszeríteni" magam, hogy ott maradjak, de ha el is aludtam folyton fölriadtam, másnap meg zombi voltam a köbön.
2014. szept. 23. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ölelkezve és összebújva egymáson aludni, szerintem ő annak is örülne ha csak ott lennél mellette fél méterrel.
2014. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból nekem teljesen mindegy, hogy fél méter vagy 3cm. Egyszerűen zavar, hogy van ott valaki.
2014. szept. 23. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:

A normális, ha vannak megszokásaid és igényeid, de az nem, ha nem tudsz alkalmazkodni valamennyire. Szerintem ez tipikusan olyan dolog, amit tudni kell felülírni. Tudni kell lemondani a jól kiépített kis komfortzónádról és kicsit változni. A párkapcsolat eleve ezer ilyet rejt és nyilván van, ahol határt kell húzni (pl. röhejes, amikor valaki zenei ízlése, baráti köre és mindene kifordul magából az aktuális párja miatt), de ez a határon belül esik.


Biztosan lesz olyan válaszoló, aki ezt úgy fogalmazza majd meg, hogy "hát a csávód helyében én azt mondanám, hogy ha egyedül akarsz aludni, akkor aludj egyedül, csá."

Nem mondom, hogy ez szükségszerű, de hosszú távon azért erre hajt...


Ha erre sem vagy képes, mi lesz később, amikor a napirendeteket, a szexuális életeteket, a programjaitokat, a gyerekeitek nevét kell egyeztetni? Azt fogod mondani, hogy "bocsi, én eldöntöttem, hogy ez lesz és mást nem tudok elfogadni"?

Nagyjából itt van az a határ, ahol nem csak hogy lehet, hogy szakítani fog, hanem egy idióta, ha nem teszi.


Szóval bocsi a sarkos fogalmazásért és példáért, de kicsit tegyél már a párodért, ha fontos neked és kiegyensúlyozott kapcsolatot akarsz.

2014. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ui.: lehet, hogy ez nálad valami múltbeli becsípődés miatt van, nem tudom. De abban az esetben is dolgoznod kell ezen és túl kell esni rajta.
2014. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megszoktam amióta egyedül élek, hogy kihasználom a 180x200-as ágyamat. 90-es ágyon én sem tudnék a barátnőm mellett aludni. 140-es vagy 160-as ágyon is zavar, hogy nem tudok megfordulni úgy, hogy ne zavarnám. De azt vettem észre, hogy ha néhány éjszakát nálam tölt, akkor utána kisebb helyen elférek.
2014. szept. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!