Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret a barátom, ha ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret a barátom, ha ilyeneket mond? 22/N

Figyelt kérdés
Július végén ment ki Ausztriába dolgozni. Én nagyon nem akartam mert még csak 5 hónapja voltunk együtt ráadásul ez az első kapcsolatom és féltem a távkapcsolattól. Kétszer voltam már kinn nála de mivel jelenleg nincs munkám nem tudok miből kimenni hozzá mindig. Az elején még 3 hetente hazajött de szeptemberben volt h egy hónap után. Nemrég azt mondta ha messzebbre mennék tőle dolgozni pl. Németország, akkor vége lenne a kapcsolatunknak mert ő is ritkán jár haza de én lehet még ritkábban tudnék. Mikor elmondtam neki, hogy ennyi erővel én is mondhattam volna nyáron h vége, azt mondta ez a helyzet teljesen más, mert ő közelebb van hozzám. Nekem el kellett fogadnom h kimegy és nem volt beleszólásom de ő nem engedné h messze menjek. Ha én panaszkodok neki h rossz h ritkán jön haza, csak annyit mond: sajnálja a sors így hozta és nem tud ketté szakadni. Muszáj hogy jól keressen. Ha vesz autót gyakrabban hazajön majd. De ez olyan, mintha nem támogatná a jövőmet de azt elvárja h én elfogadjam az övét. Aki igazán szeret azok támogatják egymást.
2014. szept. 23. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem költözöl ki hozzá vagy miért nem együtt mentetek ki? Neki már van munkája kint, valahogy csak kibírnátok addig, amíg Te is találsz valamit, ha még nem akarja, hogy kiköltözz hozzá, az már gyanús.
2014. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kapcsolatot már rég elbuktátok. Biztosan szeretitek egymást és próbáljátok fenntartani a kapcsolatot úgy, ahogy lehet, de ez hosszú távon nem megy. 1-2 pozitív példát ismerek csak távkapcsolatra, pl egy ismerős hozzáment a barátjához, az kiment dolgozni, fél évig kijárt hozzá 3-4 hetente egy hétvégére, amikor ki se keltek az ágyból, aztán megoldották, hogy egyikük költözzön.


A távolság szerintem nem fontos, az a lényeg, hogy milyen gyakran tudtok találkozni. Szerintem 3-4 hetente történő láthatás nem lehet hosszú távon egy kapcsolat alapja, hacsak nincs kitűzött végidőpont. Én anno 4 hónapig kibírtam, de tudtam, hogy hazajön.

2014. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!