Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Egy szerencsétllen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Egy szerencsétllen vagyok?

Figyelt kérdés
Már régóta próbálok keresni valakit aki mindenben mellettem van és tiszta szívből szeret. Eddig egy kapcsolaton vagyok túl ahol semmiben nem állt mellettem a lány, nem is tartott sokáig.. Ha egy lányhoz túlságosan gyorsan közeledek mert már szó szerint szeretet hiányom van és a lány "gerinctelen" módjára még vissza se ír, hogy bocs de máshoz vonzódom vagy valami.. És ha nem ír vissza akkor legtöbbszörjön a bezárkózás a zenébe. Állítólag "sokan" vonzódnak hozzám, de még nem láttam a jeleit. Minden lányhoz tök normálisan szólok, bezárom őket a szívembe és nekik mégis azok kellenek akik bunkón viselkednek velük.. F*CK LOGIC!.. Miben tudnék változtatni magamon, a viselkedésemmel a lányok iránt, hogyan fogjak bele egy ismerkedésbe?

2014. szept. 23. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A külsőn változtass!
2014. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sulek Péter ***** válasza:
vissza se ír?:P ne neten próbálkozz bocsi :D
2014. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Már felkértek modelkodni akkor mit tudok még változtatni :D

Második: Bocsi azt nem írtam bele, hogy találkoztam Velük és még úgyse

2014. szept. 23. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, aki két L-lel írja a szerencsétlent, az eléggé annak tűnik nekem :P


"Már felkértek modelkodni"

Na és? Ismerősömet is: se arca, se alakja, de azért évekig modellkedett. Párom is évekig modellként dolgozott, belőle sem néznéd ki. Én is évente 1-3 embert elhajtok, hogy se kifutómodellkedést nem vállalok, se fotósorozatot.

Még ha tényleg jól is nézel ki, az nem feltétlenül elég egy csaj felszedéséhez, de a megtartásához végképp nem.


"Minden lányhoz tök normálisan szólok" - és most ettől essünk hanyatt? Alapvető emberi elvárás.

"hogy találkoztam Velük és még úgyse" - vagy taplót fogtál ki, vagy csak nem tudja hogy utasítson vissza anélkül, hogy megsértene (nem csak a fiúknak vannak ilyen "hogyan mondjam meg" parái)

"túlságosan gyorsan közeledek", "bezárom őket a szívembe" - WTF?! Így tippre lehet, hogy túl gyorsan kezdesz kötődni.


Akiket ti bunkónak tituláltok, azok általában magabiztosabbak és ezért sokkal nyíltabban, határozottabban mernek közeledni. Kb. ennyi az előnyük.


Érdemes lenne az ismeretségi körödből valami megbízható nőnemű lénnyel elbeszélgetni a problémádról, esetleg valami jobb, párkapcsolatokról szóló könyvön átrágni magad - ha van egy kis kritikai érzéked és nem mindent veszel készpénznek, amit leírnak. (A PUA szakirodalom leginkább parasztvakítás - azt leszámítva, hogy "ha egy katasztrófa az életed, előbb azt rakd rendbe, csak utána csajozz!")

2014. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!