Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak nem vagyok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nem vagyok elég jó, úgy érzem. Adjam ki az útját?

Figyelt kérdés

Mostanában magam alatt vagyok.

Újra munkát keresek, mivel megszűnt ahol dolgoztam. Közben tanulok. Mármint csak a záróvizsga hiányzik, decemberben lesz.


Azt mondta a barátom, h nem igaz, h azt sem csinálom. Ha nem járok be, nem lesz meg. Hozzátette, h legalább erre legyek képes, hisz nem egy orvosi.


Annyira rosszul esett. Eleve levelező vagyok, és a záróvizsga nem egy óra, h bejárjak, amúgy meg készülök rá.


Annyira nyilvánvaló, h lenéz. Állandóan az orvosokkal, meg a jogászokkal jön. Folyton hibáztat mindenért.


2014. szept. 24. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ő orvos vagy jogász?
2014. szept. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, gépszerelő a szakmája.
2014. szept. 24. 02:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ügyes benne, és jól csinálja.
2014. szept. 24. 02:35
 4/7 anonim ***** válasza:
És te milyen sulit végzel? Amúgy nem tudom mi alapon jön az orvosokkal meg a jogászokkal ő sincs egyik közelében sem. Ha úgy érzed lenéz akkor szakíts vele, mert csak tönkremész ebben, nem lesz önbecsülésed.
2014. szept. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Környezettan, Víz és szennyvíz kezelés
2014. szept. 24. 02:46
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen sajnos amikor dolgoztam az sem volt jó, de most, h munkanélküli vagyok sokat bánt azzal, h csak meresztem a fenekem. Pedig nem igazán jellemző rám.

Nem szapulni szeretnem, egyszerűen nem értem.

2014. szept. 24. 02:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Hu de ismerős... Az én barátom is detto ugyan ezt csinálta, rohadt idegesítő, hogy egy olyan ember szól bele az egyetemi dolgaidba, aki még csak a közelében sem járt. Záróvizsga miatt egyébként sem értem, hogy miért kéne bejárnod, főleg, ha levelezős vagy.


De nyugi, szerintem csak aggódik és ő is szeretné, hogy meglegyen a diplomád, azért "apáskodik" feletted. Beszéld meg vele, hogy te sem szólsz bele, hogy mikor mit és hogyan szereljen, az az ő dolga, ez meg a tiéd.

2014. szept. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!