Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem le a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a páromat a bőrnadrág viseléséről?

Figyelt kérdés
Páromról mondhatni, hogy bőrszerkó mániás. Szeret rockeresen öltözködni ami nemis lenne baj,viszont a nyári melegben is folyton bőrnadrágban és bőszerkóban van, amitől nagyon kellemtlen büdős szagot árasz ki magából a melegben. A munkahelyén is megszólták már emiatt, mert olyan furcsa bepállott szaga van egész nap és az étkezőben is már gúnytárgya lett miatta. Mit tudnátok javasolni? Én 34/N vagyok.

2014. szept. 24. 04:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele megértetni,hogy emiatt csak ki gúnyolják,vagy hogy vannak melegek akik a bőrcucc miatt nagyon vonzónak találhatják,és rá is másznak :D
2014. szept. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magyarázd el neki h bőrszerkó nélkül is annyit ér mint bőrszerkóban.És hogy egy normális ember érzi saját szagát. Nállunk is voltak ilyen gondok egyszer de én elé álltam és megmondtam h figyi nagyon büdi a lábad ezt kezelni kell.Belement leápoltunk (reszerél, lábpakolás stb) Azóta nem érzek semmi kellemetlent.Én ezzel vettem rá h ha leápoljuk attól nem lesz kevesebb de ha mindenki húzza a száját körülötte akkor még beleköthetnek a személyes higiéniájába ami engem is minősít.
2014. szept. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magától nem jön rá hogy nem normális amit csinál?

Ha a munkahelyén is megszólták miért nem veszi észre?

2014. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztítassa ki a gatyát, és/vagy vegyen újat. Milyen munkahely az ahol így meg lehet jelenni?
2014. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!