Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja ki sosem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja ki sosem, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal, de soha nem mondja, hogy "szeretlek". Pedig mély érzésű ember, kedves és gyengéd velem. Mégis hiányzik, hogy soha nem súgja a fülembe, hogy szeret. Még akkor sem válaszol legalább egy "igen"-nel, ha rákérdezek. Rákérdezni inkább viccesebb formában szoktam, mintha viccesnek tartanám, pedig nekem igazán hiányzik, hogy sosem hangzik el. Az "igen"-nél pedig sokkal többet jelentene számomra, ha egyszer, csak úgy spontán kimondaná "szeretlek". Van, aki ezt képtelen kimondani? Csak kimutatni tudja az érzéseit, kimondani nem? Hozzáteszem, nem vagyunk már gyerekek, hanem érett, felnőtt emberek mindketten.
2014. szept. 24. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szeret csak megtűr.
2014. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egen vannak ilyen pasik ... Ha szereted fogad el igy ... Kimutatja és ez a lényeg nem ?
2014. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokat csalodott. Az a szo fajdalmas emlekeket hiv eletre. Ne eroltesd. FontosaBbak a tettek. Szeret Teged. N
2014. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem. Én is sokat csalódtam, sok negatív történés volt az életemben. Mellette boldog vagyok, csak a lelkemnek hiányzik, hogy hosszú idő óta nem mondta nekem senki ŐSZINTÉN ezt a szót.
2014. szept. 24. 10:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Te kimondtad már neki? Szerintem mond el neki te előbb és akkor meglátod szemtől-szemben mit reagál!!!
2014. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én már mondtam, nem is egyszer. Szinte minden nap úgy alszom el vagy jövök el mellőle reggel dolgozni, hogy szorosan átölelem és a fülébe súgom, mennyire szeretem. Nem csak megszokásból mondom, hanem teljes szívemből így érzem.
2014. szept. 24. 12:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj, nálunk a bnőm nem akarja mondani, nem lehet kihúzni belőle ezt a szót kb.
2014. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
voltak fiúim, akik ilyenek voltak, volt aki ettől függetlenül szeretett és volt aki nem. ezt lehet érezni, hogy a másik mit is érez, még akkor is, ha nem mondja ki. a mostani fiúm kb. naponta kimondja, hogy szeret, mennyire szép, szexi vagyok, és iszonyúan jól esik. nem vesztette el az értékét egyik kifejezés sem attól függetlenül, hogy naponta elmondja.
2014. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajj az szörnyű lehet, ha mindennap mondod neki munka előtt,ő meg sosem mondja vissza. Szerintem ne mond neki egy darabig,hátha magától kinyögi végre.


Apróságokkal meg szokott egyébként lepni,illetve hogy írnád le a kapcsolatotokat? Ha mellőle jössz el reggel,gondolom együtt is éltek,azt is valahogy csak megbeszéltétek,nem?

2014. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk, tudom hogy szeret. Gyakran megérint , megsimogat, ölel, csókol, kedves és gyengéd velem. Valahogy mégsem mondja ki. Nem a szavak embere és persze a tettek fontosabbak, de valahogy mégis olyan jól esne, ha mondaná, a fülembe súgná. Talán én vagyok telhetetlen. :(
2014. okt. 9. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!