Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak nekem esik rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem esik rosszul? Én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam,hogy a barátom facebookon belájkolta egy lány képet amivel önmagában semmi baj nem lenne,viszont ez a lány nem akárki. Miatta van köztünk nagyon sokszor feszkó,ugyanis ez a lány az ő .......nem is tudom ki volt neki,de az a lényeg volt köztük vmi előttem,de sajnos a mi jelenünkben is benne van,mert mikor velem megismerkedett meg már együtt is voltunk akkor is tartotta vele a kapcsolatot és olyanokat írt neki,hogy hiányzik neki,sokat gondol rá,milyen aranyos,látni akarja, és találkoztak is úgy,hogy én már a barátnője voltam. Megbeszéltük ,hogy ha engem akar és velem akar lenni,akkor zárja le a múltat ,ne beszéljen vele,ne találkozzon,ne hívogassák egymást és csak kettőnkre koncentráljunk, mert neki se esne jól,ha én a volt fiúmmal még mindig találkozgatnák (ezt ő mondta).,és ha én minden kapcsolatot megszűntettem a volt párommal ennyit én is kérnék . Bele is ment de a tel.száma a csajnak ugyan úgy a telefonjába van,facebookon még mindig ott van neki és lájkolgatja a képét annak ellenére,hogy nekem megígérte,nem foglalkozik vele. Ez nekem rosszul esik,mikor én tényleg tartom a szavam és csak ő van nekem,de ő még ennyit sem tett meg értem. Pedig mondtam neki,ha a másikkal akar lenni jó,csak akkor velem ne játszon.

2014. szept. 24. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezért nem lájkolok inkább semmit.
2014. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így nehéz lehet megbízni benne... Én szakítanék a helyedben, nem csinálnám a feszkót.

Amúgy miért nincsenek ők együtt?

2014. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Én sosem kértem olyat a barátomtól, hogy ne lájkoljon, vagy törölje ki ezeket a lányokat...

Azonban, amint észrevette valami kapcsán, hogy nekem ez rosszul esik, kitörölte fészről és a telójából is az összes exét, mondván, neki ők annyit sem érnek, hogy kicsit is agyaljak rajtuk..


Természetesen lányhaverjai vannak, akikről egy rossz szót sem szólok, de úgy gondolom, ha nagyon szeret, a múltat simán kitörölgetheti (hacsak közös gyerek nincs valakivel).


Mi 4 éve vagyunk együtt, ez kb 1 év után történt..

2014. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni, amit mondandó vagyok, de te csak a fájdalomcsillapító szerepét töltöd be a barátod életében. Idővel változhat, de most még az exbe szerelmes.
2014. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!