Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszevesztunk, kocsog voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztunk, kocsog voltam, azok utan amiket tegnap mondtam neki, szerintetek van ra esely, hogy keresni fog?

Figyelt kérdés

Ugy indult a tortenetunk, mint egy szep szerelmi kapcsolat, aztan hideg zuhanykent megkaptam, hogy reszerol semmi szerelem, csak szex.


En ezen nagyon kiakadtam, gonosz voltam, viszont nagyon szeretem. O a gonoszkodas ellenere is keresett, s allandoan hozott nekem kajat mint rendesen (etterme van).


Tegnap is, csak en epp nem voltam otthon, mire o lerakta a kertbe az asztlara, en meg mikor haza ertem kivagtam a kukaba, s irtam neki egy sms-t, hogy koszonom a cuccot, de nem kerek tobb ingyen kajat, s kulomben is semmi szukseg, hogy torodjon velem. Ha akar talalkozni azt nagyon szivesen, de nem kell kedvesnek lennie velem, ezt az energiat fektesse abba aki fontos szamara.


Ha csak szexet akar egyaltalan minek foglalkozik velem?


2014. szept. 24. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy több szexet kapjon te eszleny.
2014. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mondja azt, hogy szexet akar, s ne hazudjon ossze vissza, hogy igy meg ugy szeret.
2014. szept. 24. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ebből kilépnék... add meg az esélyt magadnak, hogy találj valakit, aki mindenedért szeret, és neki is, hogy megtalálja a szerelmet másban.
2014. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te olyan hülye vagy, hogy elmondani nem lehet.

Attól, hogy nem szeret szerelemmel, még szerethet. (Nem mint barátot.) És annak is meg lehet az esélye, hogy beléd szeret.

Kaptál gondoskodó csajt, aki elmondja őszintén, hogy csak szexet akar. Te meg elhajtod? Ahelyett, hogy esetleg megpróbálnád rendesen meghódítani?


Vagy szakíts vele, vagy keresd meg te és kérj bocsánatot. Ha ő keres téged, akkor is kérj bocsánatot.

2014. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hulye vagyok, de gondoskodo pasit kaptam. Aki kijelentette nem egeszen egy hete, hogy ot nem szerethetem, mert o rossz fiu, s szinte elhajtott amikor meg akartam puszilni a mellkasat (mivel egymas mellett fekudtunk)
2014. szept. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!