Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha kiszakadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha kiszakadna a gumi, és a párotok azzal gyanúsítana meg, hogy biztos ti lyukasztottátok ki?

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sose gyanúsítanám meg a barátom ilyenekkel.
2014. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se gyanusítanám meg ilyennel.

Mit tennék? Elgondolkodnék rajta, hogy mi lesz egy ilyen társsal a jövőben.

2014. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én 1. ledöbbentem, 2. felháborodtam. Az igaz, hogy mikor kimentem az óvszerért, mert nem volt kéznél, csattogtam az ollóval, meg a fiókkal zörögtem, de csak azért, mert beszakadt a bőröm, és azt vágtam le, az óvszer közelébe sem került az olló. Talán, ha gyanús voltam neki, előtte kellett volna ellenőriznie a gumit... de mindig én teszem föl. Na jó, többnyire.

Következő alkalommal megszakítással voltunk együtt, rám élvezett, nagyjából letörölte, kimentem letusolni, én meg észrevettem, hogy darabos, zselés állagú darabkák vannak benne, ezért hozzáértem, ő meg föl volt háborodva, hogy ne érjek hozzá, ne fogjam meg. Szerintetek ez normális? Nekem nem kicsit volt furcsa, és sért, hogy ennyire nem bízik meg bennem.

2014. szept. 24. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

72 órás


lapát



Ha ennyire nincs bizalom, akkor minek?

2014. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!