Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek ennyire attol h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire attol h nem jol csokolok?

Figyelt kérdés

nagyon szeretek egy fiut és ő is engem és hétfőn taliztunk és meg csokolt,vagyis hát egy szájra puszi volt(elötte nem mertem visszonozni mert féltem) most visszont attol félek hogy nem jol csokolok meg ilyesmi)

Igaz volt már b.tom és csokoloztunk is ez logikus...de most nem azt mondom hogy mikor az exemmel voltam együtt nem érdekelt hogy hogy csokolok vagy hogy neki jo e ugy...ennél a fiunál most minden más mert nem éreztem még ilyet soha ne izgultam/féltem ennyire az első csoktól



2014. szept. 24. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszed ha "kudarcot vallasz" akkor otthagy. Nagyon szeretnéd ezt a csávót, és ezért úgy túnik minden ezen áll vagy bukik.

De ez nem ilyen egyszerű. Ha a dolog kölcsönös, akkor akkor is türelmes veled, ha esetlen vagy mert nem a teljesítményed érdekli hanem te.

2014. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha igazán tetszel a fiunak akkor nem fogja érdekelni. Mi már 2 éve együtt voltunk, amikor a barátom közölte, hogy nagyon bénán csókoltam az elején, de ő fokozatosan rávezetett, hogy hogyan legyen jó. Szóval szerinte tudat alatt megtanított engem csókolózni :D

De jót nevettünk ezen és ennyi. Azóta is együtt vagyunk.

2014. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bizonyos értelemben jó ha így érzel mert ez azt jelenti hogy fontos neked ez a srác. saját tapasztalatból mondom én is ugyanebben a cipőben jártam. másrészt nem jó hogy ennyire meg akarsz neki felelni...csak bízz meg benne légy vidám és felszabadult a társaságában. ha komoly kapcsolatra vágysz meg kell lennie annak a feltétlen bizalomnak hogy boldog lehess mellette és ne kelljen állandóan azon aggódnod hogy megfelelsz e neki...ha csók téren előjön ez a megfelelési kényszer más téren is előfog :)

17/L

2014. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!